İYİ Parti Aksu İlçe Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi. Yemeğe İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, il yönetim kurulu üyeleri, Aksu İlçe Başkanı Recep Bal, Aksu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Atılgan, Meclis Üyeleri Ramazan Özen, Gökhan Kaplan, Nevzat Akcan, Ahmet Gülcü ve Harun Hor ile partililer katıldı.

Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek

BIÇAĞIN KEMİĞE DAYANDIĞI NOKTADAYIZ

İftar yemeğinin ardından konuşan İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimin köprüden önceki son çıkış olduğunu söyledi. Bal, “Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında, kötü bir yönetim karşısında güç birliği yapmamız gerekiyor. Önümüzde Kurtuluş Savaşı gibi bir mücadele var. Bu çetin mücadeleden; kötü gidişatı hep birlikte ortadan kaldırmak üzere kola girerek, alnımızın akıyla çıkmak zorundayız. Bıçağın kemiğe dayandığı noktadayız. Birlik olmak ve bu seçimden alnımızın akıyla çıkmak zorundayız. Bunu başaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.

ÜLKENİN YENİDEN İNŞASINI SAĞLAYACAĞIZ

İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ise birbirlerine kenetleneceklerini belirtti. Karacan, “Önümüzdeki bir aylık süreçte hepimiz çok ciddi performans sergileyip, 21 yıldır ülkemizi enkaz haline çevirmiş olan bu tek adam rejiminden kurtulacağız. 15 Mayıs sabahı güneşi hepimiz için doğuracağız. Birbirimize kenetleneceğiz. ‘Birimiz hepimiz için, hepimiz birimiz için’ diyeceğiz. Ulaşmadık yer bırakmayacağız. Girmediğimiz ev kalmayacak. Ülkenin yeniden inşasını sağlayacağız. Büyük Önder Atatürk’ün dediği gibi; ‘Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur’ Biz de asil kanımıza güvenip, bu milleti aydınlığa kavuşturacağız. İnancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

IMG_5923IMG_5919IMG_5915

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM