Basın mensuplarıyla bir araya gelen İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, göreve geldiği günden itibaren teşkilatlarda birlik ve beraberliği sağlamak üzere adımlar attığını ve şu anda Antalya'da birbirine kenetlenmiş bir İYİ Parti teşkilatının olduğunu söyledi. Karacan, hedefleri doğrultusunda azimle çalıştıklarını ifade etti.

İNANIN AZ KALDI

Mücadelelerini zaferle taçlandıracaklarını söyleyen Vahdet Afşin Karacan, "Ocak ayında bayrağı devralarak, birlik ve dayanışma ruhunu temel alarak, İYİ Parti çatısı altında hizmete revan olduk. İYİ Parti kurulduğu günden bu yana tam bağımsız bir ülke ve her alanda daha iyisini hedefleyen bir Türkiye için mücadele etmiştir ve bugün de bu hedefleri doğrultusunda yoluna devam etmektedir. Ortaya koyduğumuz inançlı mücadelemizi zaferle taçlandırmaya sayılı günler kalmıştır. 14 Mayıs seçimlerinde 21 yıllık enkazı kaldıracağız. Liyakatin esas alındığı, hukukun üstünlüğünün tanındığı, sadece bir takım zümrenin değil tüm toplumun refah seviyesinin yükseldiği, ayrımcılığın değil birlik ve kardeşliğin yaşandığı bir Türkiye’yi inanın yeniden inşa edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. İnanın az kaldı" dedi.

TARİH YAZACAĞIZ

Milletin sesinin olduğu her yerde bulunduklarının altını çizen Karacan, "Gün sahaya inme, inanç ve azimle kardeşlik ve birlik içinde çalışma günüdür. Bundan ötürüdür ki ülkesine ve şehrine sevdalı tüm vatandaşlarımızın İYİ Parti çatısı altında bir olmaya davet ediyorum. Görevde olduğumuz süre zarfında, ben ve yönetimdeki arkadaşlarım ile ilçe teşkilatlarımız olmak üzere tüm gücümüzle Genel Merkezimizin ışığında Antalyamızı ve ülkemizi daha iyi yerlere taşıyıncaya kadar mücadelemiz kararlılıkla, azimle devam edecektir. Milletin sesi neredeyse, biz oradayız. Milletin iradesi neredeyse, biz oradayız. Milletin derdi neredeyse, çözümlerimizle birlikte biz oradayız. Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye hep birlikte devam edeceğiz. Birlikte kazanacağız. Tarih yazacağız" şeklinde konuştu.

Başkan İsa Yıldırım Başkan İsa Yıldırım

_MG_5684

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM