Pandemi nedeniyle uzun süredir toplantılarını erteleyen Aksu Girişimci İş İnsanları Derneği (AKGİAD) üyeleri, uzun bir aranın ardından buluştu. Toplantıya AKGİAD Başkanı Fatih Ekinci ve yönetim kurulunun yanı sıra dernek üyeleri ve basın mensupları katıldı. Başkan Ekinci görev süresi boyunca yapılan çalışmaları anlatırken, önümüzdeki seçimde başkanlığa aday olduğunu açıklayan Ali Yavuz ise projelerini anlattı.

_MG_0109

ARKA PLANDA ÇALIŞMALAR YAPTIK

Babalar gibi satacağız Babalar gibi satacağız

Toplantıda konuşan AKGİAD Başkanı Fatih Ekinci, uzun bir aradan sonra dernek üyeleriyle bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Ekinci, “Aksu’da AKGİAD demek, Aksu demek. Bu çatı altında çok güzel insanlarla birlikteyiz. Derneğimizin değerini bilen ve bize destek olan arkadaşlarımız var. Burada gerçekten çok güzel dostlukların temelleri atılıyor. Bizler AKGİAD ailesi olarak yönetim ve üyelerimizle birlikte bazen göz önünde olamıyoruz. 3 yıllık görev süremizin 1 buçuk yılında pandemi nedeniyle zor günler geçirdik; ama arka planda birçok çalışma ve program yaptık. Bu süreçte Aksumuzun ufkunu açacak yeni yatırımcılar ilçemize geldi. Ticaret anlamında ilçemiz çok büyüdü. Üç yıllık görev süremiz, Ocak ayında dolacak ve görevi yeni yönetime devredeceğiz. Buradan özellikle derneğimizin kurucu üyelerine ve ilk başkanımız Hüseyin Küçük’e çok teşekkür ederim” diye konuştu.

ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

Ocak ayında yapılacak olan Genel Kurul'da başkan adayı olduğunu açıklayan Ali Yavuz ise, "Bu, bayrak yarışıdır. Önümüzdeki süreçte sizlerin de desteğiyle göreve talibim. İnşallah önümüzdeki süreçte hep birlikte çok güzel işler yapacağız" şeklinde konuştu.

_MG_0164

Editör: Yağmur Naz Yıldırım