İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Ekim Perşembe günü Demre Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek Demre-Kekova Festivali'nin açılışına katılıp, Demre Belediyesi’nin 3 yılda hayata geçirdiği tesislerin açılışını yapacak. İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Genel Başkan Meral Akşener’in bu önemli ziyareti öncesinde yaptığı açıklamada, tüm Antalyalıları 27 Ekim Perşembe günü Demre’ye beklediklerini söyledi.

 ULAŞIM DESTEĞİ SAĞLANACAK

Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek

Başkan Başaran, “Bizlerle birlikte Genel Başkanımız Meral Akşener’i karşılamak isteyen tüm hemşehrilerimizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Çünkü Genel Başkanımızı Demre’de coşkulu bir kalabalıkla karşılamayı düşünüyoruz. Bu konuda tüm hemşehrilerimizden destek bekliyoruz. Kendi imkanlarıyla Demre’ye gidemeyecek olan vatandaşlarımız için de araç kaldıracağız. Ulaşım konusunda bilgi alabilmek için il başkanlığımız (0 242 311 00 04) ile ilçe başkanlıklarımıza müracaat edebilirler” dedi.

ŞÖLEN HAVASI YAŞANACAK

Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katılımıyla Demre-Kekova Festivali'nin adeta bir şölen havası şeklinde geçeceğini belirterek, “4 gün boyunca Demreli hemşerilerimiz, müzikle, sanatla, sportif etkinliklerle şölen yaşayacak. 3 yılda yaşama geçirdiğimiz, tesislerin açılışını yapacağız. En önemlisi Cumhuriyetimizin ve Cumhuriyet Bayramı'nın 99'uncu yılını, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100 yaşına erişmesinin arifesini büyük bir coşku ile kutlayacağız" diye konuştu.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM