Antalya Konyalılar Derneği’nin geleneksel bamya buluşmaları, bu kez Aksu Belediyesi işbirliği ile yapıldı. Belediye binası önünde düzenlenen kahvaltıya ilgi yoğun oldu. Programa; Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, eşi Ümmü Şahin, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, Antalya Konyalılar Derneği Başkanı Süleyman Üre, İstanbul Konyalılar Derneği Başkanı Kemal Çelik de eşlik etti.

BAŞKANLARA TEŞEKKÜR

Antalya Konyalılar Derneği Başkanı Süleyman Üre, etkinlikleri belediyelerle yapmanın daha iyi olduğunu, birlikten kuvvet doğduğunu dile getirirken; İstanbul Konyalılar Derneği Başkanı Kemal Çelik de maksadın birlikte vakit geçirmek olduğunu söyleyerek, başkanlara böylesine güzel bir program düzenledikleri için teşekkür etti.

DSC_3696

Ispartalılar dernek kurdu Ispartalılar dernek kurdu

GELİŞİM VE DÖNÜŞÜM İÇİNDEYİZ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin konuşmasında Aksu’nun hızla geliştiğini dile getirerek, “Aksu’da bir potansiyel var. Hızlı gelişim ve dönüşüm içindeyiz. Bu potansiyeli iyi değerlendirmemiz gerekli. 2014 yılından beri ilçemiz için çalışıyoruz. Aksu’yu yaşanılır bir ilçe haline getirme hedefindeyiz. Muhtarlarımız, kurumlarımız, derneklerimiz hepimiz elini taşın altına koymalıyız. Kültürlerin gelişimi, devamı için derneklere büyük görev düşüyor. Örf ve adetlerimize sahip çıkan, gençlere aktaran derneklerimize teşekkür ediyorum. Biz belediye olarak derneklere destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Antalya Konyalılar Derneği, desteklerinden dolayı Başkan Şahin’e plaket takdim etti.

DSC_4006

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM