CHP Aksu İlçe Başkanı Hamza Erdem, seçim sonuçlarına yönelik değerlendirmede bulundu. Erdem, seçimi yüzde 55-60 oy oranıyla kazanmayı beklediklerini, sandıktan çıkan sonucun da kendileri ve Aksu halkı için sevindirici olduğunu ifade etti.

AKSU KAZANDI

Aksu’da herkesin eşit hizmet alacağını söyleyen Hamza Erdem, “Aksu’da İsa Yıldırım başkanımız yüzde 54 ile seçimi aldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek de yüzde 48 gibi bir oranla yeniden başkan seçildi. Biz, Genel Başkanımız Özgür Özel’e, ‘Aksu’yu kazanıp yanınıza geleceğiz’ demiştik. Vatandaşlarımız bize gereken desteği verdi ve bizi hem Aksu’da hem de Büyükşehir’de iktidara taşıdı. Demokratik bir seçim yapıldı. Bu seçimin sonunda Aksu kazandı. İyi bir sonuç aldık. Biz zaten yüzde 55-60 civarında oy bekliyorduk. Halk Masa kuracağız. Halk Masa’yı arayan vatandaşlarımız torpille değil, istek ve taleplerine göre eşit bir hizmet alacak” dedi.

HERKESİN DERDİNİ ÇÖZECEĞİZ

İsa Yıldırım’a anlamlı hediye İsa Yıldırım’a anlamlı hediye

Aksulu vatandaşlara teşekkür eden Erdem, “Geçmişte görev yapan tüm belediye başkanlarına, verdikleri katkıdan ve yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bize oy veren vermeyen tüm Aksulu seçmenlere teşekkür ediyoruz. Daha önce de birçok kez dile getirdim; sosyal demokrat belediyecilik anlayışı Aksu’ya yerleşecek. Eşit ve adil bir hizmet düzeni kurulacak. Parti ayırt etmeden, Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ve Aksu Belediye Başkanımız İsa Yıldırım’ın katkılarıyla herkesin derdini çözeceğiz. Aksu’da ilklere imza atacağız” diye konuştu.

Genel Başkan Özgür Özel’e teşekkür eden Erdem, şöyle konuştu: “Sevindirici bir olay da, Türkiye genelinde partimiz birinci parti olmuştur. Genel Başkanımız Özgür Özel’e de başarılı çalışmalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bize böyle bir zafer hediye ederek hepimizi gururlandırdı. Aksu’da, başkanımız görevi devraldıktan sonra ciddi bir şekilde çalışmaya başlayacağız. Partimizdeki değişimin olumlu sonuçları tüm Türkiye’ye yansıdı”.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM