İYİ Parti Aksu Seçim Koordinasyon Merkezi Pınarlı Mahallesi’nde açıldı. Açılışa; Mersin Eski Milletvekili Behiç Çelik, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, İYİ Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Süleyman Akan, İYİ Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Deniz Karataş, ilçe belediye başkan adayları, belediye meclis üyesi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

BİZ GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRDİK

Açılışta konuşan İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Süleyman Akan, herkesten destek beklediklerini söyledi. İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, iyi bir ekiple ve projelerle yola çıktıklarını söyledi. Karacan, “Aksu bizim için çok kıymetli. Aksu ile ilgili tespitlerimizi katıldığımız televizyon programlarında söylemiştik ve bugün Aksu’nun sorunlarına ne kadar hakim olduğumuz ortaya çıktı. Biz görevimizi yerine getirdik. Aksu’nun sorunlarını bilen, mühendis yaklaşımıyla bir teknik eleman olarak gerekli her türlü çözümü üretebilecek bir arkadaşımızı, Aksu’nun evladını aday yaptık. Gerisini de siz tamamlayacaksınız. Biz, projelerimizle ve ekibimizle ortaya çıktık. Kötülüğün değil, iyiliğin ve güzelliğin nasıl başarılı olduğunu göstermeye geliyoruz” diye konuştu.

MÜCADELEMİZ MENFAATİNİZ İÇİN SÜRECEK

Aksu’da ilklere imza atacağız Aksu’da ilklere imza atacağız

İYİ Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, yola Antalya’yı korumak için çıktığını söyledi. Ünal, “Bu yola rantçılara güvenerek çıkmadım. Bazı azınlıkları zengin etmek için çıkmadım. Bu yola; Antalya’yı, Antalya’nın insanlarını, doğasını, tarımını ve turizmini korumak için çıktım. İYİ Partililerin hepsi cesurdur, düzene karşı mücadele eden insanlardır. Bu mücadele, sizin menfaatiniz için sürecek. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin paralarını Antalyalılar yiyecek, gençler yiyecek, aileler yiyecek. Tahsilimiz var, tecrübemiz var. Bizden daha iyisini kimse bulamaz diye düşünüyorum. Sizlerden şunu istiyorum; geçmişte bu bölgede çok emeğim var. O yüzden Aksu’da Deniz Karataş’ı, Büyükşehir’de Nesrin Ünal’ı seçin; hizmet nasıl yapılıyormuş bir görün” ifadelerini kullandı.

HİÇ KİMSEYİ DİĞERİNDEN AYIRMAYACAĞIZ

İYİ Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Deniz Karataş, kimseyi bir diğerinden ayırmayacaklarını belirtti. Karataş, “’Aksu’ya bir mühendis eli değecek’” diyerek yola çıktık. Çünkü görüyoruz ki; gelinen noktada Aksu’nun kaybedecek bir dakikası bile kalmamış. Biz; bir gün bahçede, bir gün tarlada, bir gün traktörün üzerinde durup; ertesi gün gelip ‘Siyaset yapayım, nereden aday olayım’ şeklinde ilerlemeyeceğiz. Bizim şiarımızda önce millet vardır, önce memleket vardır. Bizlerin hayalinde; birlikte üreten, ürettiğini paylaşan, tek yürekle bütünleşen bir Aksu var arkadaşlar. Hiç kimseyi bir diğerinden ayırmayacağız. Belediyeyi kazanmak üzere değil, sizlere belediyeyi kazandırmak üzere geliyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek, vatandaşlara yemek ikramında bulunuldu.

Whatsapp Görsel 2024 03 04 Saat 15.42.08 34Eb85Aa

Whatsapp Görsel 2024 03 04 Saat 14.28.27 D0328C90

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM