Ankara’ya giderek partisinin milletvekilleri ve Genel Başkan Özgür Özel ile görüşen Hamza Erdem, Genel Başkan Özgür Özel’in Aksu’da yakalanan başarıdan dolayı kendilerini tebrik ettiğini belirtti.

ARAÇ MÜJDESİ

İsa Yıldırım görevi devraldı İsa Yıldırım görevi devraldı

Genel Başkan Özgür Özel’in araç müjdesi verdiğini belirten Erdem, “Ankara’da milletvekillerimiz ve Genel Başkanımız Özgür Özel ile görüştük. Genel Başkanımız, 19 ilçede en yüksek oyu alan ikinci ilçe olduğumuz için bizi tebrik etti. Örgütümüze bir araç müjdesi verdi ve bu bizi çok mutlu etti. Artık örgütümüzün bir aracı olacak. Bu, Aksu’da bir ilk. Genel Başkanımıza bize gösterdiği özverili davranışından dolayı teşekkür ettik ve Ankara’dan çok mutlu bir şekilde ayrıldık” dedi.

YÜKSELİŞİMİZ DEVAM EDECEK

Aksu’da 2028’e hazırlandıklarını ifade eden Erdem, “Aksu’da açık ara öndeyiz ve makas çok açık. Aksu’nun gelişmesi, yeni nüfusların eklenmesi, 18 yaşındaki gençlerin CHP’yi umut olarak görmesi ve Genel Başkanımız Özgür Özel’in ‘Türkiye İttifakı’ söylemleri tabanda ciddi bir hareketlenme yarattı. Yerel seçim başarısında, Genel Başkanımız ve il başkanımızın da büyük katkıları oldu. Aksu özelinde de Belediye Başkanımız İsa Yıldırım, halkın sorunlarını dinleyerek ve sorunlara çözüm bulacağını ifade ederek vatandaşların gönlüne girdi. Yükselişimiz hızla devam edecek. Aksu’nun artık Muratpaşa, Konyaaltı gibi CHP’nin kalesi olacağından eminim. 2018’den den bugüne Aksu’da 5600 seçmen artışı olmuş. 4600 vatandaşımız CHP’ye oy vermiş. CHP, ülkenin kurucu iradesinin partisi. 2028’de Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanlığı seçimin de açık ara farkla alacağız. İlçemizde ciddi çalışmalar yapıyoruz. Her gün yeni üye kayıtları yapıyoruz. Partimizin kapısı Atatürk ve Cumhuriyet değerleriyle bir sorunu olmayan herkese açık. Önümüzdeki süreçte mahalle temsilcilerimizin sayısını arttıracağız. Ayda bir kez, iki mahalleyi birleştirip üyelerimizle toplantı yapacağız. Genel Başkanımızın söylemlerini geniş bir tabana yayacağız. Bundan sonra daha disiplinli çalışmak zorundayız. Genel merkezimizden aldığımız pozitif enerjiyle daha sıkı çalışacağız” şeklinde konuştu.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM