Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlık ettiği meclis toplantısında gündem maddelerine geçilmeden önce, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Aksu Belediyesi Meclis Üyesi Ali Alpay Bilge, İlçe Müftü Vekili Ramazan Akcan’ın okuduğu dualarla anıldı, lokma dağıtıldı. Bilge’nin ailesinin de katıldığı meclis toplantısında gündem maddelerine geçilmeden önce grup sözcüleri 25 Haziran Pazar günü geçirdiği kalp krizini nedeniyle hayatını kaybeden Ali Alpay Bilge’yi rahmetle andı, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti.Grup sözcüleri ayrıca merhum Ali Alpay Bilge’nin isminin Aksu'da yaşatılmasını gündeme getirdi.

Halkın güvenini boşa çıkarmayacağız Halkın güvenini boşa çıkarmayacağız

Merhum meclis üyesi Ali Alpay Bilge’yi saygı ve rahmetle yâd eden Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin mecliste yaptığı konuşmada “Tecrübesi ve duruşuyla her zaman yanımızda olan kıymetli meclis üyemiz Ali Alpay Bilge’ye Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına bir kez daha sabırlar diliyorum, başımız sağ olsun” dedi.

İlgili gündem maddelerinin komisyonlara havale edildiği Temmuz ayı meclis toplantısında, komisyonlardan gelen gündem maddeleri kabul edildi.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM