İlçe gezilerine devam eden İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, Korkuteli de hem İYİLİK Çadırı’nı ziyaret ederek partililerle ve vatandaşlarla bir araya geldi hem de yeni üyelerin rozetlerini taktı. İl Teşkilatı, il yöneticileri, meclis üyeleri, ilçe başkanları ve partililerle birlikte Korkuteli’ne çıkarma yapan Başkan Başaran, daha sonra Korkuteli İlçe Başkanı Cemal Tınkaz ve ilçe yöneticileri ile birlikte tek tek işyerlerini ziyaret ederek esnafın derdini dinledi. Sohbet ettiği tüm esnafa İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamını ileten Başaran, ülkenin kurtuluşunun İYİ Parti iktidarında olduğunu kaydetti.

VATANDAŞ BİZE GÜVENİYOR

Aksu’ya yenilik gerekiyor Aksu’ya yenilik gerekiyor

Korkuteli ziyaretini değerlendiren Başkan Mehmet Başaran, İYİ Parti lideri Meral Akşener ve kendilerine gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunun altını çizerek, “Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Korkuteli’de de büyük ilgi ve alakayla karşılaştık. Vatandaşlarımız sağ olsunlar bizlere çok yakın davranıp bağırlarına bastılar. Konuştuğumuz esnafın neredeyse tamamına yakını ülkedeki ekonomik durumun hiç de iyi olmadığının farkında. Bunun sorumlusunun da ülkeyi 20 yıldan bu yana yönetemeyen AK Parti iktidarının ve tek adam yönetiminin olduğunu biliyor. Açıkçası vatandaşımız her şeyin bilincinde ve ülkeyi bu durumdan bir an önce kurtarmamızı istiyor ve bu konuda bizlere çok güveniyor. İnanıyorum ki ilk seçimde vatandaşımızı bu ıstıraptan kurtarıp ülkenin ve Antalya’nın dağına, taşına, toprağına İYİ Partimizin adını yazacağız” diye konuştu.

7 GÜN 24 SAAT ÇALIŞACAĞIZ

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, açıklamasının sonunda ilçede başarılı bir üyelik çalışması gerçekleştiren Korkuteli İlçe Başkanı Cemal Tınkaz ve ilçe yöneticilerine de teşekkür etti. Başaran, açıklamasının sonunda, “İYİ Parti il ve ilçe teşkilatları olarak seçim gününe kadar 7 gün 24 saat çalışacağız. Hiçbir partilimin ağzından ‘yorgunum’ kelimesi duymak istemiyorum. Ülkemizin iyi yönetilmeye ihtiyaç duyduğu şu günlerde bizler de tüm gücümüzle çalışıp üzerimize düşen görevleri yapmalıyız. Seçimi kazandığımızda dinlenmek için çok vaktimiz olacak” diyerek partililere çok sıkı çalışmaları gerektiğinin mesajını verdi.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM