Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya mitinginde vatandaşlarla bir araya geldi. Erdoğan, vatandaşların 31 Mart’ta Cumhur İttifakı oylarıyla sandıkları patlatacaklarına inandığını söyledi.

Antalya’nın diplomasinin de küresel yıldızlarından biri haline geldiğini söyleyen Erdoğan, “Anlatmaya yetmez diller, sana çıkar bütün yollar Antalya. Güzelliklerini anlatmaya dillerin kifayetsiz kaldığı Antalya'da bugün bir kez daha sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyuyorum. Katılım nedir diye sordum. 80 bin. Evet, on binler Antalya'da bugün bizlerle beraber. Şurada artık 30 günümüz var. Antalya artık diplomasinin de küresel yıldızlarından biri haline dönüşüyor. Antalya Diplomasi Forumu bu yükselişin işaretlerindendir. Bu tür organizasyonlar şehrimizin marka değerinin artmasına da katkı sağlıyor. Ben başta evladınız, yol arkadaşım Mevlüt Çavuşoğlu'na çok teşekkür ediyorum. Bu konuda önemli gayretleri oldu ve diplomasi forumunu buralara kadar getirdik” dedi. 

TELAFİ EDECEĞİMİZE İNANIYORUM

Seçimlerin, siyasetçiler için hesap verme dönemi olduğunu belirten Erdoğan, “Seçimler siyasetçiler için hesap verme dönemlerdir. Biz zaten yıllardır hesap verdik, veriyoruz ama hesaptan kaçanlara da 31 Mart'ta hesap sormaya hazır mıyız? Hükümeti veya belediyeleri yönetmek için sandıkta yetki alan siyasetçiler seçim meydanlarında yaptıklarının muhasebesini yapar, yapacaklarının sözünü verirler. Milletimiz de kararını sandıkta ilan eder. Antalya 5 yılda büyükşehri ve ilçeleri ile belediyelerini yönetenlere notlarını veriyor, aday olanları da ölçüp tartıyor. Büyükşehir ve ilçe adaylarımızla Antalya'ya hizmete talibiz. Mayıs seçimlerinde bu kardeşinize yüzde 43, milletvekilliğinde yüzde 41 oy oranı ile bize destek verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Bu oranlar Antalya ile aramızdaki muhabbeti yansıtmaktan uzaktır. İnşallah hep birlikte 31 Mart'ta sandıkları Cumhur İttifakı oyları ile patlatarak bunu telafi edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

KAZANCI 85 MİLYON BÖLÜŞECEĞİZ

Aksu’da ilklere imza atacağız Aksu’da ilklere imza atacağız

Vatandaşların yaşadığı zorlukları görmezden gelmediklerini ifade eden Erdoğan, şöyle konuştu: “Çalışanlar ve emekliler başta olmak üzere vatandaşlarımızın yaşadığı zorlukları görmezden gelmiyoruz. Biz ne yapıyorsak alınterimizle yapacağız. Bu şekilde ortaya çıkacak kazancı 85 milyon bölüşeceğiz. Antalya milyonlarca turisti ağırlamazsa, topraklarında üretim yapmazsa refah seviyesini nasıl koruyacak? Her kim karşımıza çıkıp hesapsız atıp tutuyorsa size hiçbir şey vermeyeceği gibi elinizden olmasına yol açacaktır. Antalya, böyle zübük siyasetçi oyunlarına gelmez”.

430465921 18315036244124247 616553688910793110 N

430782973 385214601141626 3080526890354413115 N

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM