İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Başaran, partisinin Muratpaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek Başkan Erdal Özçivi ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Seçim sürecine girildiğinin altını çizen Başaran, partililere birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başaran, “Önümüzde çok önemli bir seçim süreci var. Bu yüzden elimizden geldiğince hoşgörülü olalım. Biz bir aileyiz. İnsanların gönlüne hitap edelim. Kırıcı olmaktan kaçınalım ve tüm vatandaşlarımızı partimize davet edelim” dedi.

ÜYE SAYIMIZI KATLADIK

Aksu’nun meclis üyeleri belli oldu Aksu’nun meclis üyeleri belli oldu

Mehmet Başaran, toplam 38 ay il başkanlığı yaptığını hatırlatarak, “Benden önce 3-4 bin seviyesinde olan üye sayımızı, tüm partililerimizle birlikte çok sıkı bir çalışmayla 32 binin üzerine çıkardık. Antalya’nın 19 ilçesini birkaç kez gezdik, esnaflarını ziyaret ettik. İyi bir parti tabanı oluşturduk ve Antalya’nın dağlarına taşlarına İYİ Parti yazdırdık. Bu süreç içerisinde Ankara’daki Kadın Çalıştayı’na Antalya’dan tam 65 otobüs kadınlarımızla adeta çıkarma yaptık. Çok iyi bir mücadele verdik. Hepimizin bu partiye katkısı oldu” diye konuştu.

BU BİR REJİM SEÇİMİDİR

Bütün aday adayı arkadaşlarına başarılar dileyen Başaran, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Artık önümüzde çok önemli bir seçim süreci var. Göreceksiniz AK Parti’den ve MHP’den kopmalar ve kırılmalar devam edecek. Geçtiğimiz hafta sonu Serik’te 1000 kişilik bir katılım oldu. Aynı şekilde önümüzdeki günlerde yine Serik’te ciddi sayıda MHP’den katılımlar olacak. Dolayısıyla partimizin hem tüm ülkede hem de Antalya’da önünün çok açık olduğunu düşünüyorum. Bu seçim çok önemli. Bu bir rejim seçimidir. Cumhuriyete sahip çıkabilecek miyiz, çıkamayacak mıyız, onun seçimidir. Elbirliğiyle ülkemize ve cumhuriyetimize sahip çıkalım.”

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM