Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve MYK Üyesi Ahmet Selim Yurdakul, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun ve yönetimi, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy, MHP ilçe başkanları, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları, MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Antalya Milletvekilleri Kemal Çelik ve Mustafa Köse, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

261644223_10159866060598729_6263833171659887557_n

Belediye başkanımızın arkasındayız Belediye başkanımızın arkasındayız

COŞKULU ANLAR YAŞANDI

Gençlik Buluşması kapsamında sahne alan Alanya Belediyesi Mehteran Takımı ile sanatçılar Tansel Ayaz, Alperen Kekilli, Kaya Kuzucu ve Atilla Yılmaz seyircilere coşku dolu anlar yaşattı. Etkinlikte konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, lider ülke Türkiye'sini MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin önderliğinde inşa etmek için çalışacaklarını ve bölücü mihraklarla yan yana olanların dün olduğu gibi bugün de aynı azim ve kararlılıkla karşısında duracaklarını ifade etti.

TÜM PROJELERE AÇIĞIZ

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği 2023 hedefine her alanda hazır olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Antalya Ülkü Ocakları’nın kıymetli mensupları; teknolojiden uzak kalmayınız, ancak sadece tüketicisi olmayınız. Yalnızca Ülkü Ocaklılar değil Antalya’da bütün gençlerimizin projelerine açığız. Projelerinizi getirin, destek olalım. Ayrıca hepinize hem ulusal hem uluslararası uçuş sertifikası vereceğimiz Antalya Ülkü Ocakları Göktürk Havacılık Akademisi’nin yakında açılacağının müjdesini veriyorum” diye konuştu.              

BU GENÇLİĞE İNANIYORUZ

MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve MYK Üyesi Ahmet Selim Yurdakul ise, Cumhur İttifakı’nın dimdik ayakta olduğunu ifade ederek, “Gençlerimizin hiçbir şekilde provokasyona gelmesini istemiyoruz. Biz, bu gençliğe inanıyoruz. Yarının Türkiye'sini Ülkücü Türk gençliği inşa edecektir” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2021-11-28 at 14.00.09

Editör: Yağmur Naz Yıldırım