Aksu’ya yenilik gerekiyor Aksu’ya yenilik gerekiyor

BAŞKAN ÇETİN’DEN TEŞEKKÜR

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Ali Çetin, hizmetlerinden dolayı Başkan Şahin’e teşekkür etti. Çetin, “Bugüne kadar Halil Başkanımız hem belde, hem ilçe hem de belediye başkanlığı döneminde Aksu için çok emek sarf etti. Vatandaşlarla yakından ilgilendi, dertlerini çözdü. 22 yıl hizmet etmek kolay değil. 22 yıl ailesinden, işinden feragat etti. Kendisinden Allah razı olsun. 31 Mart önemli bir seçim olacak. Türkiye’nin her yerinde bayrak değişimi var, yeni arkadaşlarımıza yol verdiğimiz yerler oldu. Halil Başkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Emekleri için kendisini takdir ediyoruz. Eşi Ümmü Hanım da gece gündüz çalıştı. Ona da teşekkür ediyoruz” dedi.

BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDECEK

AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, Başkan Şahin’in Aksu’nun isim babalarından biri olduğunu söyledi. Köse, “Halil Başkanımız bizim büyüğümüz, davamızın kurucularından biridir, Antalya’da AK Parti bayrağını yukarlara taşıdı. Teşkilattan gelip, belediye başkanlığı yapan örnek biri, Aksu’nun isim babalarından biridir. Makamlar gelip geçer; ama önemli olan geride hoş bir seda bırakmak. Halil Başkan başarılı bir belediye başkanlığı yaptı. Aksu’nun çok sorunu vardı, ilçe ciddi hizmetler bekliyordu. Halil ağabey bizim önümüze düştü, bütün sorunları çözmek için çalıştı ve çoğu sorunu çözdük. Vatandaşların sorunlarını çözmek için bizi sürekli aradı, Ankara’da bitecek konuları bizlere aktardı. Adam gibi bir belediye başkanlığı yaptı. Biz kendisinden razıyız. Belediye başkanlığını nasıl bıraktığınız da önemlidir. Halil Başkan örnek bir davranışla belediyeyi devredecek. ‘Ben bu partinin evladıyım’ diyerek, hayırlısı olsun diyor. Bizim seçim sürecinde de sonrasında da ona ihtiyacımız var. Birlikteliğimiz devam edecek” şeklinde konuştu.  

Aksu’ya yaptığı hizmetlerin ortada olduğunu kaydeden Başkan Şahin ise misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

5 (1)-1

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM