Belediye başkanımızın arkasındayız Belediye başkanımızın arkasındayız

Bugüne kadar şeffaf oda anlayışı ile hizmet verdiklerini dile getiren Başkan Özcan Sucu, “Yeni dönemde de şayet aday olmak isteyen arkadaşlarımız var ise çağrıda bulunuyoruz. Bugüne kadar zaten üyelerimizin bilgilerini hiç gizlemedik ve hatta çıkarmış olduğumuz dergide de bilgileri paylaştık. Kurul üyeliklerine girmek isteyen arkadaşlarımız var ise onlara da çağrıda bulunuyoruz. Bizlerin telefonları her zaman açık. Bizlerle irtibata geçebilirler” ifadelerini kullandı.
ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ
Üyelerin hakkını korumak ve yeni haklar kazanmak adına çalıştıklarını ve sürekli olarak gelişen ve değişen teknolojiyi de takip ettiklerinin altını çizen Başkan Sucu, “Bu nedenle de odamız bünyesindeki her meslek gurubuna yönelik gerek fuar gezileri düzenleyerek gerekse farklı girişimler ile destek olmaya çalıştık. Meslek guruplarımızı ayırmadan her sektörün sorunlarına ciddiyetle eğilip çözümü noktasında girişimlerde bulunduk ve çözüm odaklı çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.
GENEL KURULA DAVET
Aday olma düşüncesi olan üyelerin bilgi ve belge talepleri için odanın Genel Sekreterliği ile iletişime geçebileceğini sözlerine ekleyen Antalya Otelciler Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar Matbaacılar Odası Başkanı ve adayı Özcan Sucu, AESOB toplantı salonunda 19 Ocak 2022 saat 13.30’da başlayacak olan seçimli genel kurula tüm üyeleri davet etti.

Editör: Yağmur Naz Yıldırım