Büyük Birlik Partisi, (BBP) Aksu Belediye Başkan Adayı olarak İsmail Metin’in ismini açıkladı. Adaylık açıklamasına BBP Antalya İl Başkanı Mustafa Yılmaz, BBP Aksu İlçe Başkanı Mustafa Aslan, il yöneticileri, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi aday adayları katıldı. Adaylık açıklamasında BBP Genel Başkan Yardımcısı Alaattin Çakır, telefonla arayarak İsmail Metin’i tebrik etti ve BBP Genel Merkezinin sonuna kadar destekçisi olduğunu dile getirdi.

ALLAH UTANDIRMASIN

Aksu’ya yenilik gerekiyor Aksu’ya yenilik gerekiyor

Aksu’nun tanınan simalarından BBP Kurucu İlçe Başkanı İsmail Metin’in ismi Aksu Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. İlçe Binasında düzenlenen adaylık açıklamasına, BBP İl Başkanı Mustafa Yılmaz’la beraber partililer katıldı. İsmail Metin’in 3 yıl önce böyle bir hedefinin olduğunu dile getiren İl Başkanı Mustafa Yılmaz, “O günden bugüne İsmail kardeşimiz bu hedefinden sapmadı. Gözlerinde ki ışık sönmedi. Çıktığı bu yolda kendisini kutluyor ve tebrik ediyorum. Allah utandırmasın” dedi.

BİZ DEĞİŞİME HAZIRIZ

Kendisinin bir Aksu sevdalısı olduğunu ifade eden İsmail Metin, “Aksu’nun artık alışılagelmiş siyaset tablosundan çıkması gerektiğini savundu. Metin, “Bir yola çıktık. Hedeflerimiz büyük. Aksu’nun menfaatleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Oluşturacağımız genç ve dinamik biri kadroyla, Aksu’nun yönetimine talibiz. Bu yarışı kazanacağımıza emimin. Aksu’nun bir değişime ihtiyacı var. Alışılagelmiş siyasetçilerden Aksu’nun artık kurtulması lazım. Biz bu değişime hazırız. Kazanan Aksu olacak” şeklinde konuştu.

TELEFON KADAR YAKINIZ

Konuşmaların ardından BBP Genel Başkanı Alaattin Çakır, telefonla İsmail Metin’i tebrik etti. Çakır, “Başta Genel Başkanımız Mustafa Destici olmak üzere, Genel Merkezimiz bir bütün olarak seni destekliyor. Sana bir telefon kadar yakınız. Çıktığın bu yolda sana başarılar diliyorum. Allah yardımcın olsun” dedi.    

Whatsapp Görsel 2024 02 16 Saat 18.20.14 8653C715

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM