İYİ Parti Antalya Milletvekili Adayı Uğur Poyraz, Aksu’da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıya, İYİ Parti Antalya Milletvekili Adayı Uğur Poyraz, İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan İYİ Parti Antalya Milletvekili Adayı Uğur Poyraz, yarın yapılacak olan seçimin demokratik ve hukukun üstünlüğünün olduğu bir Türkiye yaratmak için çok önemli olduğunu ifade etti.

İKTİDARI DEĞİŞTİRİYORUZ

İYİ Parti Antalya Milletvekili Durmuş Ali Arslan, ülkeye en iyi şekilde hizmet edeceklerini söyledi. Arslan, “İYİ Parti gerçekten bu ülkeyi seven, bu ülke için bir şeyler yapmak isteyen insanlar tarafından kuruldu. İYİ Parti kurulduğunda bir ümitsizlik hakimdi. Genel Başkanımız bir ateş yaktı, bu ateş partiye dönüştü ve ittifak ortaklarımızla birlikte yarın inşallah iktidarı değiştiriyoruz. Bu ülkenin buğday tenli çocukları göreve gelecek ve ülkesine en iyi şekilde hizmet edecek” dedi.

TEK ADAMLA CUMHURİYET ARASINDA

Aksu’yu CHP’nin kalesi yapacağız Aksu’yu CHP’nin kalesi yapacağız

Muhtarlardan kendisi için değil, onların evlatları için oy istediğini söyleyen Uğur Poyraz, şöyle konuştu: “Bugün huzurunuza kendim için değil, sizin evlatlarınız için oy istemeye geldim. Bu seçim hangi partili olduğunuzla, hangi partiye oy verdiğinizle alakalı değil. Ya tek adam rejimi seçilecek ve tek adamın marabası olunacak ya da mavi gözlü bozkurtumuz Mustafa Kemal’in vizyonuyla, Cumhuriyet değerleriyle, demokrasiyle ve adaletle yönetileceğiz. Tek adamla demokrasi arasında, tek adamla adalet arasında, tek adamla Cumhuriyet arasında bu seçim. 14 Mayıs’ta yanımızda durursanız bu düzen değişecek ve demokrasinin, hukukun üstünlüğünün olduğu bir Türkiye inşa edilecek” şeklinde konuştu.

IMG_7446

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM