Muratpaşa İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen buluşmada konuşan İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Turgut Bucak, Muratpaşa ve Antalya’da başarılı olacaklarına inandıklarını belirtti.

YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK

Hür ve müstakil olarak seçime gireceklerinin altını çizen Turgut Bucak, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in söylediği gibi, hür ve müstakil olarak seçimlere gireceğiz. Bu seçimde; önce Muratpaşa'da, sonra da Antalya'da başarı yakalayacağımıza inanıyorum. Bu amaçla; ilçe teşkilatımız ile seçim sürecinde yapacağımız çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk ve yol haritamızı belirledik. Teşkilatımız ve meclis üyesi aday adayı arkadaşlarımızın samimiyeti ve inanmışlığı bana güç verdi. İYİ Parti olarak Muratpaşa’da projeler yarışıyla değil, Muratpaşa'nın sorunları üzerine seçim çalışması yürüteceğiz” diye konuştu.

MURATPAŞA’NIN RÖNTGENİNİ ÇEKECEĞİZ

İsa Yıldırım görevi devraldı İsa Yıldırım görevi devraldı

Muratpaşa’nın ihtiyaçlarını belirleyerek çalışmalara başlayacaklarını ifade eden Bucak, “Seçimi kazandığımız takdirde, Muratpaşa'nın önce genel olarak röntgenini çekip ihtiyaçlarını belirleyeceğiz. Bugüne kadar görev yapmış belediye başkanları elbette ki Muratpaşa'ya bir katma değer sağlamışlardır; ancak biz Muratpaşa’ya iyi bir belediyecilik adına daha büyük hizmetler kazandıracağımıza ve Muratpaşalılara daha mutlu ve ferah bir yaşam alanı oluşturacağımıza inanıyoruz” dedi.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM