Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek

AK Parti Antalya İl Başkanı olarak 5 yıl görev yapan İbrahim Ethem Taş, 28. Dönem Milletvekili Adayı olarak çalışmalarına devam ediyor. Partisinin yönetim kurulu üyeleri ve teşkilatlar ile sahada önemli bir ivme yakalayan Taş, Antalya’yı gezerek esnaf ziyareti yapıyor, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların sorunlarını dinliyor. İbrahim Ethem Taş, Antalya sevdalısı olduğunu altını çizerek, “Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da durmadan, yorulmadan çalışacağız. Davamız hizmet, sevdamız millet. 7’den 70’e gönül köprüleri kurmaya, sorunları beraber aşmaya hazırız. Dünya markası olan kentimizde tarımdan turizme, sağlıktan sanayiye yapılması gerekenleri yakından takip ediyor, yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATI

AK Parti’nin tüm dünyanın yakından takip ettiği başarılara imza attığını kaydeden Taş, “Bize ‘Yapamazsınız’ denilen ne varsa yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Bugün Türkiye yerli ve milli silahlarını üretiyor, milli gururumuz Togg’un başarısı ise tartışmasız. Vatandaşlarımız büyük bir teveccüh gösterdi ve yılsonuna kadar 28 bin araç üretilmesi planlanıyor. Bu oldukça iddialı bir hedef. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Filyos Gaz İşleme Tesisi Karadeniz Doğalgazı'nın Devreye Alma Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan'dan ücretsiz doğalgaz müjdesi geldi. Tarım ve hayvancılıkta, sağlık ve eğitim alanında da birçok yeniliğe imza atıyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

YSK seçim takvimi adım adım ilerlerken Antalya’daki saha çalışmalarını da değerlendiren İbrahim Ethem Taş, yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını belirtti. Sadece seçim öncesi değil seçim sonrasında da vatandaşlarla sık sık bir araya geleceğinin altını çizen Taş, “Bugüne kadar verdiğimiz tüm sözleri gerçekleştirdik. Antalya’yı karış karış gezip, vatandaşlarımızı dinlemeye, sorunlarına çözüm arayışı sunmaya devam ediyoruz. Her ilçemizde güzel bir ilgiyle karşılanıyoruz. Sevgimiz karşılıklı ve bu ilgiye layık olmak için daha fazla çalışacağız. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Antalya’da ekiplerimizle tam kadro sahadayız. Herkesi kucaklıyoruz, kimseyle kavgamız yok, kapımız herkese açık” diye konuştu.

Ethem Taş (10)

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM