Aksu’nun meclis üyeleri belli oldu Aksu’nun meclis üyeleri belli oldu

CHP Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım, Macun Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıya; meclis üyesi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

SERMAYEMİZ SİZİN GÜVENİNİZ

CHP Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım, seçimi kazandıkları takdirde beş yıl boyunca halka hizmetten başka bir şey düşünmeyeceklerini söyledi. Yıldırım, “Türkiye’de şu anda bir yerel seçim var. Herkes vaatler vererek oy almak isteyecektir. Herkesin bir yarışta olması doğaldır; ama ben size en büyük projenin vaadini vermek istiyorum. Bizim projemiz dürüstlüktür. Beş yıl boyunca sizin haklarınızı koruyarak, Aksu’ya hizmetten başka bir şey düşünmeyeceğimizin sözünü veriyoruz. Seçildiğimiz zaman sizin yüzünüzü kara çıkarmayacağız. Bizim en büyük sermayemiz, sizin yüreklerinizdeki bize olan güvendir. O güven, bizim en büyük gururumuz ve sermayemiz olacak. Beş yılın sonunda da sizlerin hayır duasını almak en büyük kazancımız olacak” dedi.

HALKIN İRADESİNE ENGEL OLAMAYACAKLAR

Cumhur İttifakı temsilcilerinin, kendisi hakkında iddialar ortaya attığını belirten Yıldırım, “Bizim bir yerlere çamur atarak siyaset yapma zihniyetimiz yoktur. Şu an söyleyecek olduğumu zorlayarak söylüyorum; geçen gün afişlerimizin kesildiğini gördük. Takip ettiğimizde, bunu yapanların AK Partili gençler olduğunu fark ettik. Hatta o kişiyi polise teslim ettik. Ben 2004 ve 2009 yıllarında görev yaptığımda, yapılan evlerin hepsini korudum; çünkü vatandaşlarımız çocuklarına ev yapmak zorunda. İmar planı olsa imarlı yapacak; ama yok. Hepimiz Aksuluyuz, hepimiz bu bölgede yaşıyoruz. Düşmanlığın, kötülüğün kimseye faydası yok. Tabiiki rakibimiz olan arkadaşımızın da psikolojisini anlıyorum. İsa Yıldırım’a hırsız diyemiyorlar, ‘Seçilirse iş yapamaz, verdiği sözleri tutmaz’ diyemiyorlar. Çünkü size ‘İş yapamaz’ deseler, siz ‘Bu adam nasıl iş yapamaz? Aksu’nun mimarı’ diyeceksiniz. Seçimi kaybettiklerini görüyorlar. Çamur atacak başka bir malzeme de olmadığı için evleri yıkacağımızı söylüyorlar. On yılda üç bin ev yapılmış. Bu evleri yıkmaya kimin gücü yeter? Bu mümkün değil. Seçimi kaybettiklerini görüyorlar. Onlara şu mesajı iletmek istiyorum; korkunun ecele faydası yoktur. Ne kadar çabalarsanız çabalayın, artık yeter. Halkın dediği olacak, halk kazanacak. Siz vatandaşlar olarak, Aksu Belediyesi’ni öyle bir noktaya getireceksiniz ki; seçimi kazandığımız zaman sizin gücünüzle o Aksu Belediyesi’nde dertler bitecek, yüzler gülecek, halkın canına can gelecek. Halkın iradesine engel olamayacaklar. Halkın sel gibi akışının önüne set kuramayacaklar. El birliğiyle, o belediyeye huzuru, adaleti ve dürüstlüğü getireceksiniz” şeklinde konuştu.

431387937 2611164449052330 7143221933893059553 N

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM