Gönül sofrası Atatürk’te kuruldu Gönül sofrası Atatürk’te kuruldu

Toplantıya; AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Çağatay Çalışır, MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÇALIŞIYORUZ, ÇALIŞACAĞIZ

Toplantıda konuşan MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, “Gece gündüz demeden, yılmadan usanmadan çalışıyoruz ve çalışacağız. Kurşunlu Mahallesi’nin ve diğer tüm mahallelerin sorunlarını biliyoruz. Sorunların çözümü için sizlerden destek bekliyoruz” diye konuştu.

BAŞKANLARIMIZA DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

AK Parti Aksu İlçe Başkanı Çağatay Çalışır, Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin’in her zaman sorunların çözümü için çalışacağını söyledi. Çalışır, “Başta on yıldır Aksu’ya hizmet eden Aksu Belediye Başkanımız Halil Şahin’e teşekkür ediyorum. Durmuş Kaan Şahin başkanımız, geçmişte beş yıl ilçe başkanlığı yaptı. O dönemde her zaman ulaşılabilir, sorun çözme odaklı bir ilçe başkanı oldu. Şimdi ise belediye başkan adayımız ve 31 Mart’tan sonra da aynı şekilde ulaşılabilir ve sorun çözme odaklı bir belediye başkanı olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. ‘Üçlü olsun, güçlü olsun’ diyoruz. Artık siyaset değil, hizmet zamanı. Aksu’ya en iyi hizmeti Durmuş Kaan Şahin, Antalya’ya en iyi hizmeti ise Hakan Tütüncü verecek. O nedenle iki başkanımıza da desteklerinizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

ATEŞTEN GÖMLEĞİ GİYDİK

Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, projelerinden bahsetti. Şahin, “Belediye başkan adaylığı, ateşten bir gömlek. Ancak bu gömleği giymek, sorumluluktan kaçmamak gerekiyor. Yanlış insanlar bu işi yaparsa eleştirme şansımız olmaz. Biz kaçmıyoruz. Tüm mahallelerimizin olduğu gibi Kurşunlu Mahallemizin de sorunlarını biliyoruz. Sorunların çözümü için birçok proje hazırladık. Asfalt sorununu çözmek için asfalt üretim tesisi kuracağız. Beton santrali yaparak, ihtiyacımızı karşılamak ve ihtiyaç fazlasını satarak belediyemize gelir sağlamak istiyoruz. Sağlık merkezi kuracağız. Kapalı atış poligonu kuracağız. Öğretmenevi mantığıyla çalışacak, her kesime hitap eden bir belediye oteli yapacağız. Beyaz Masa’yı kurarak, iş arayanlar ile işverenleri buluşturacağız. Başıboş köpek sorununu çözeceğiz. Bunlar, projelerimizin birkaç tanesi. 5 yılda yapacağımız toplam 70 projeyle Aksu’ya altın çağını yaşatacağız. Helal oylarınızı istiyoruz. Biz de sizlerden aldığımız helal oyların karşılığını en iyi şekilde vereceğiz” dedi.

BİZ KENDİSİNE KEFİLİZ

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Durmuş Kaan Şahin’e kefil olduklarını söyledi. Köse, “Sizlerin helal oylarını, Durmuş Kaan Şahin Başkanımıza istemeye geldik. Kendisi çok çalışkan, çok kaliteli bir insan. Her şeyiyle kefiliz. Güveninizi boşa çıkarmayacak. Seçim bittikten sonra da her zaman yanınızda olacak” şeklinde konuştu.

Whatsapp Görsel 2024 03 15 Saat 14.07.47 465B346B

Whatsapp Görsel 2024 03 15 Saat 14.07.47 67F73A4F

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM