İsa Yıldırım görevi devraldı İsa Yıldırım görevi devraldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Hilmi Durgun, seçim çalışmalarına Aksu ve Serik’te devam ediyor. Aslen Serikli olan Hilmi Durgun, memleketi Serik’te seçim ofisi açtı. Açılışa MHP Antalya Milletvekili ve MYK Üyesi Abdurrahman Başkan, MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, İl Yöneticileri, İlçe Teşkilatları, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, ve çok sayıda davetli katıldı. 

İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programın açılış konuşmasını MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet yaptı. Kısa bir konuşma yaparak göreve geldikleri günden bu yana güzel işlere imza attıklarını belirten Üstünmet, “Serik İlçe Teşkilatı olarak yönetim kurulumuz, meclis üyelerimiz, mahalle temsilcilerimiz ve sandık görevlilerimiz ile seçime kitlendik. Adayımız belli kararımız net” diye konuştu.

SERİK YÖRÜK EVLADINI MECLİSE GÖNDERECEK

“Bozkurt Hilmi” nidaları ile kürsüye gelen MHP Milletvekili Adayı Hilmi Durgun, “Bugün karşınızda Serik’in öz evladı olarak bulunuyorum. 14 Mayıs’ta çok önemli bir seçime gidiyoruz. Bu seçim sadece bir hükümet, sadece bir sandalye dağılımından ibaret olmayacak. 21 asrın lider ülke Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz. Bir tarafta Soros’un çocukları bir tarafta ise Türkiye’nin geleceğini her şeyin önüne koyan Cumhur İttifakı vardır. Yerli ve milli olanlar kazanacak. Sorosun Amerika’nın çocukları kaybedeceklerdir. MHP, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünün teminatıdır. MHP, hiçbir zaman kirli pazarlıkların içinde olmadı. Bu bizim için en büyük şeref madalyasıdır. Ne Türkiye’yi bölmeye ne bu bayrağı indirmeye güçleri yeter.14 Mayıs’ta benim Antalyam, benim Serikim bunlara gereken cevabı verecek. Allah’ın izniyle Serik, bu yörük evladını meclise gönderecek.  Mecliste hem Antalya’nın hem de Serik’in sesi ve nefesi olacağım. Beni bu ilçede herkes tanır, ailemi herkes bilir. Yapamayacağım hiçbir vaatte bulunmadım. Tutamayacağım hiçbir söz vermedim. Yalan da söylemedim hak da yemedim. Kendimi anlatmama gerek yok siz beni zaten biliyorsunuz. Şimdi oylarınıza talibim. Sandıkta mührü MHP’ye vurun ki; üç hilalli bayrak mecliste daha güçlü olsun” ifadelerini kullandı.

SÖZ İSTEDİ

MHP MYK Üyesi ve Milletvekili Abdurrahman Başkan ise, “Toros Dağının Yörük Evlatları, Kandilin Gayrimeşru Evlatlarına itibar eder mi hiç? Deriz ki biz ekmeğin helali kadar, bayrağın hilali de bizim için kutsaldır. Sizler de 14 Mayıs sabahı mührünüzü 3 hilale vurmaya söz veriyor musunuz?” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-05-02 at 06.47.20

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM