Toplantıya MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün ve yönetimi, MHP Aksu Belediye Meclis Üyeleri, Ülkü Ocakları Aksu İlçe Başkanı Hüseyin Emre Aydoğan ve yönetimi ile partililer katıldı.

Toplantıda konuşan MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, tüm vekil adaylarına çıktıkları yolda başarılar dileyerek, mecliste MHP’yi ve Türk Milleti’ni en iyi şekilde temsil edeceklerinden hiçbir şüpheleri olmadığını söyledi.

IMG_6174

Aksu’da ilklere imza atacağız Aksu’da ilklere imza atacağız

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

MHP Antalya Milletvekili Adayı Hilmi Durgun, güçlü Türkiye için hep birlikte çalışacaklarını söyledi. Durgun, “14 Mayıs’ta, yirmi birinci yüzyılda ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma gayesiyle, ‘Lider ülke Türkiye’ amacıyla konsantre olduğumuz cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerini birlikte gerçekleştireceğiz. Güçlü Türkiye için hep birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemiz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte her açıdan gelişme kaydetmektedir. Bu kazanımlarımızın artarak devamlılığı için Sayın Genel Başkanımızın daha önce ifade ettiği gibi; adayımız belli, kararımız net. 14 Mayıs akşamı, MHP’nin Antalya’da birinci parti, Cumhur İttifakı’nın ise iktidar olacağına inancım tamdır” dedi.

IMG_6179

TÜRK MİLLETİ BİR TERCİH YAPACAK

MHP Antalya Milletvekili Adayı Yavuz Çağlar, Türkiye’nin çok önemli bir seçimin arefesinde olduğunu belirtti. Çağlar, “Türkiye Cumhuriyeti devleti, belk de yüz yıllık mazisinin en önemli seçimine doğru gidiyor. Türk milleti bir tercih yapacak. Sadece bir hükümet ve cumhurbaşkanı seçmeyecek. Biz bu süreçte yorulmuyoruz. Yorulsak da dinlenmek bilmiyoruz. İnşallah 14 Mayıs gecesi bu zaferi hep birlikte kutlayacağız. Allah yardımcımız olsun” diye konuştu.

IMG_6182

ANTALYA KARARLI

MHP Antalya Milletvekili Adayı Ali Çetin ise mecliste vekil sayılarını en üst seviyeye çıkarmak için çalışacaklarını ifade etti. Çetin, “Mecliste vekil sayımızı en üst noktaya taşırsak, Cumhur İttifakı’nda verdiğimiz kararlar noktasında belirleyici olabiliriz. Antalya’da daha fazla milletvekili çıkarabilecek şekilde kenetlenmeliyiz. Ben Antalya’nın batısından geldim, batısı kararlı. Doğusunu geziyorum, doğusu da kararlı. Çok iyi bir çalışma ekibimiz var. 17 tane milletvekili adayımızın hepsi ve tüm teşkilatlarımız buna inanmış şekilde. Bu, yüzyılın seçimi. Artık dünyaya açılma zamanı. Lider Türkiye için gücümüzün yettiği kadar, dilimizin döndüğü kadar bunu vatandaşa anlatacağız” şeklinde konuştu.

IMG_6187

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM