Görev teslim törenine; Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım’ın ailesi, CHP Antalya Milletvekilleri Cavit Arı, Sururi Çorabatır, Aliye Coşar, Mustafa Erdem, CHP İl Başkanı Nail Kamacı, Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, önceki dönem milletvekili Devrim Kök, CHP İlçe Başkanı Hamza Erdem, önceki dönem Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, CHP il ve ilçe örgütleri, meclis üyeleri, partililer ve ilçe sakinleri katıldı.

I M G 1455

Aksu’ya yenilik gerekiyor Aksu’ya yenilik gerekiyor

AKSU’YA HİZMET GETİRECEĞİZ

CHP İlçe Başkanı Hamza Erdem, önümüzdeki süreçte Aksu’ya çok ciddi hizmetler yapacaklarını söyledi. CHP İl Başkanı Nail Kamacı, Aksu’ya hizmet getireceklerini söyledi. Kamacı, “Bu seçimlerde büyükşehir belediyesini ve 16 ilçeyi kazandık. Siyasette iddialı olmak lazım. Bütün partililerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Aksu herkesin gelmek istediği bir ilçe. İlçe meclisimizde de Büyükşehir meclisimizde de Aksu’ya hizmet getireceğiz. Yolumuz açık olsun” diye konuştu.

I M G 1464

KUCAKLAŞMA DEVRİ BAŞLADI

Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, kucaklaşma devrinin başladığını söyledi. Yıldırım, “Vatandaşlar bu seçimde ‘artık yeter’ dedi. CHP de bize destek veren diğer partiler de artık husumet, sağcı-solcu devri kapansın, artık Kuvayı milliye ruhuna dönülsün mesajı verdi. CHP olarak size sözümüz; CHP gönüllerde sevgi tohumu ekmeye geliyor. Birbirimizi kırma değil, kucaklaşma devri başlıyor. Biz parti rozetimizi çıkardık, ay yıldızlı bayrağımızla karşınıza geldik. Yolumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün yolu, ruhumuz şehitlerimizin ruhu. Bütün amacımız çocuklarımızın özgürce yaşayabilmesi için sizlere dürüstçe hizmet etmek” ifadelerini kullandı.

I M G 1472

Önceki dönem Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ise İsa Yıldırım ve ekibine başarılar diledi.

I M G 1503

Konuşmaların ardından Başkan Yıldırım, Şahin’e hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi ve çiçek taktim etti. Yıldırım, önceki dönem meclis üyelerine, Kent Konseyi Başkanı Tülay Ateş’e, Üreticiler Birliği Başkanı Turan Şahin’e, Personel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirkaplan’a da teşekkür plaketi sundu.

Ardından CHP İl Başkanı Nail Kamacı’ya, Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci’ye, Gençlik Kolları Başkanı Özkan Yılmaz’a, CHP İlçe Başkanı Hamza Erdem’e, İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Öz’e, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Çelik’e plaket taktim eden Yıldırım daha sonra Aksu Belediyespor Kulübü sporcularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan İsa Yıldırım göreve başlama duasını yaptıktan sonra makamında misafirlerini ağırladı.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM