İYİ Parti Milletvekili Adayları, Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşen iftar yemeğinde tanıtıldı. Toplantıya, Toplantıya İYİ Parti İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, CHP İl Başkanı Nuri Cengiz, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP ve İYİ Parti Milletvekilleri ile belediye başkanları ve partililer katıldı.

IMG_6244

15 MAYIS’TA İYİLİK GÜNEŞİ DOĞACAK

Toplantıda konuşan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, en güzel mücadeleyi vereceklerinden emin olduğunu söyledi. Başkan Karacan, “21 yıldır bu memleketi kötüye götürmüş, enkaza çevirmiş olan bu tek adam rejiminden hep birlikte gönül gönüle kurtulacağız. Önümüzde 30 günlük bir süre var. En güzel mücadele doğrunun anlatımı, en büyük mücadele yüce önder Atatürk'ün söylediği gibi muasır medeniyetler seviyesine çıkmak için gereken mücadeledir. Bizler bu seviyeyi oluşturmak için bu mücadeleyi göze almış ve bu yolda devam ediyoruz. 15 Mayıs sabahı iyilik güneşi doğacak, bu ülke hep beraber en güzel yıllarını görmeye başlayacak" ifadelerini kullandı.

IMG_6255

GÜZEL GÜNLERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise hep birlikte çalışacaklarını belirtti. Başkan Böcek, “İnşallah 14 Mayıs'ta hep beraber çocuklarımızın geleceğe umutla baktığı, çocuk istismarının olmadığı, kadınlarımızın yüzünün güldüğü, tüm vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu olduğu o mavi gözlü dev adamın Cumhuriyeti'nin ikinci yüzyılında iktidar olduğumuz günlerde buluşmak dileğiyle" dedi.

Aksu’ya yenilik gerekiyor Aksu’ya yenilik gerekiyor

Konuşmaların ardından milletvekili adayları tanıtıldı.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM