Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel “Kadınlar Matinesi” düzenledi. Özlem Şahin’in şarkılarıyla renklendirdiği geceye; Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Çağatay Çalışır, MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, MHP Aksu KAÇEP Başkanı Müşerref Demet, AK Parti Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel İner, meclis üyesi adayları, kadınlar ve çocuklar katıldı. Binlerce kadının coşkuyla eğlendiği gecede, birlik ve beraberlik mesajı verildi.

KADINLARIMIZ ÇOK KIYMETLİ

Aksu’yu CHP’nin kalesi yapacağız Aksu’yu CHP’nin kalesi yapacağız

Hayatın her alanında kadınların gücüne ihtiyaç olduğunu söyleyen Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, “Tüm kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Bugün, kadının gücünü tüm Aksu görüyor. Yepyeni bir vizyon, bambaşka bir belediyecilik ile Aksu’yu tanıştıracağız. Biz çalıştıkça Aksumuz kazanacak, yılmadan usanmadan memleketimiz için çalışacağız. 31 Mart'ta kadınlarımızın da gücüyle sandıktan zaferle çıkacağız. Bizim için kadınlarımız çok kıymetlidir. Cumhur'un birleştirici gücünü herkese hissettirmemiz gerek. Birlik olacağız, birlikte Aksumuza bambaşka bir belediyecilik ile hizmet edeceğiz” dedi.

KADINLARIMIZA SÖZ VERDİK

Etkinliğe gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirten Şahin, “İki bin kişilik salon tutmamıza rağmen yetmedi, dışarıdan sandalye takviyesi yaptık. İnsanlarımızın, özellikle kadınlarımızın bu tarz etkinliklere ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Kadınlarımıza sözümüzü verdik; senede en az üç kere kadınlarımıza özel geceler, etkinlikler düzenleyeceğiz. Bu etkinliklerimizi de yapacağımız Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Whatsapp Görsel 2024 03 08 Saat 14.19.04 40608189Whatsapp Görsel 2024 03 08 Saat 14.18.50 027Ccbfb

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM