Aksu Belediye Meclis Salon’unda gerçekleştirilen genel kurula Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, Başkan Yardımcıları Mevlüt Uludağ, Hüseyin Çelik, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Genel Kurul'da mevcut Başkan Tülay Ateş'ten başkanlık bayrağını, Turan Şahin devraldı. Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, Tülay Ateş'e hizmetlerinden dolayı plâket takdim ederken, Turan Şahin'e başarılar diledi.

Aksu Kent Konseyi'nin dördüncü dönem başkanlığını yapan Tülay Ateş, başkanlığı döneminde kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Bayrağı devralan Turan Şahin ise yeni dönemde sağlık ve eğitim konularına önem vereceklerini dile getirerek, hep birlikte Aksu için çalışacaklarını söyledi.

Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım ise, belediyenin yapacağı çalışmalar hakkında kent konseyi üyeleri ve davetlilere bilgiler verdi. Başkan Yıldırım belediye olarak Kent Konseyi’nin her zaman yanında olacaklarını belirterek, Turan Şahin ve yönetimine başarılar diledi.

Ata sporuna tam destek Ata sporuna tam destek

2. (3)

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM