İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, geçmişte de seçim yasasını değiştirerek iktidarını devam ettirmek isteyenlerin olduğunu; ancak halkınn cevabı seçim sandığında verdiğini belittti.

KRİZİN SORUMLUSU AK PARTİ VE MHP

Ülkenin içine girdiği krizin sorumlusunun tamamen AK Parti ve MHP olduğunu kaydeden Başkan Başaran, “Ortada 20 yıldır ülkeyi yönetmeye çalışan bir zihniyet var; ancak üzülerek görüyoruz ki, durumumuz hiç de iyi değil. İnsanlarımız geçinemiyor. Ev kiralarını, elektrik ve su paralarını ödemeyen, pazara gidip alışveriş yapamayan, buzdolabını dolduramayan, çocuklarına harçlık veremeyen aileler artık isyan ediyor. Sıkıntı çok büyük ve ülkedeki bu kötü gidişin ve belirsizliğin bir an önce son bulması gerekiyor. Bunun için de tek çözüm seçim sandığıdır” diye konuştu.

HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALACAK

Cirit, Durmuş Kaan Şahin’e desteğini açıkladı Cirit, Durmuş Kaan Şahin’e desteğini açıkladı

Millet İttifakı’nın önünü kesmeye çalışan AK Parti ve MHP’nin seçim yasasını değiştirerek bu amacına ulaşmaya çalıştığını vurgulayan Başaran, “Bunlar, vadesi dolmuş AK Parti iktidarının son dönemleridir. Zaten onlarda bunun farkındalar. Geçmişte de seçim yasalarını değiştirerek iktidarını devam ettirmek isteyenler çok oldu. Ancak vatandaşımız onlara en iyi cevabı yine seçim sandığında verdi. Dolayısıyla vadesi dolmuş AK Parti’nin seçim yasasıyla oynayarak bundan fayda saylayacağını düşünmesi boşunadır. Aksine hevesleri kursaklarında kalacak ve kendi kurdukları tuzağa kendileri düşecektir. İlk seçimde bunu yaşayarak hep birlikte göreceğiz” dedi

Editör: Yağmur Naz Yıldırım