Mavi Kelebekler Aksaray’a fark attı Mavi Kelebekler Aksaray’a fark attı

Mehmet Selvi başkanlığındaki spor kulübünün Yönetim Kurulu’nda tek isimde değişiklik oldu. Yönetim Kurulu: Arif Tatar, Osman Sarı, Musa Burunsuz ve Faruk Caner’den oluştu.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Filiz Elmas, Soner Kızıl, Ümit Sert, Mehmet Ali Kurt, Muhammet Şen’den oluştu. Denetim Kurulu Üyeleri; İsmet Kara, Mevlüt Çırpan, Hüseyin Kuzay’dan oluşurken, Denetim Kurulu Yedek Listesinde ise İlhami Kızıl, Ahmet Yılmaz, Veli Gökçen yer aldı.

Antalya Amatör Spor Kulüpleri federasyonu temsilci delegeliklerine ise Musa Burunsuz, Veli Gökçen, Mevlüt Çırpan oy birliği ile seçildi.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Spor Kulübünün her geçen yıl daha da güzel işlere imza attığını kaydeden başarılı Kulüp Başkanı Mehmet Selvi, “Spor kulübümüzün elde ettiği başarılar taçlanarak artıyor. Amatör sporcularımız kadar profesyonellere de önem veriyoruz. Çocuklarımızın sporla iç içe olması, kulübümüzün adını her ortamda başarıyla temsil etmeleri bizleri memnun ediyor. Yönetim kurulumuz bir görev yılını daha geride bıraktı. Yönetimimizde çok değişiklik yapmadan, ağırlıklı olarak mevcut arkadaşlarımızla yola devam edeceğiz. Biz, sporcularımızla büyük bir aileyiz. Yeni dönemimizde de sporda Aksu’muzun adını duyurmaya devam edeceğiz. Her zaman bizlere destek olan Aksu Belediye Başkanımız Halil Şahin’e ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM