Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, Aksu Belediyespor Kulübü yönetimini ve güreş takımını yemekte ağırladı. İşletmeciliğini yaptığı restoranda sporcularla bir araya gelen Başkan Üstün, pehlivanlara destek vermek istediklerini belirterek, her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

AFİYET VE DERMAN OLSUN

Güreşçilerin ağır bir tempoda çalıştığını ifade eden MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, “Güreşçilerimiz, ‘Antrenmanda acı çekmeyen, er meydanında başarılı olamaz’ misali gerçekten ağır bir tempo ile çalışıyor. Bize de, yiğit sporcularımıza elimizden geldiğince moral ve destek vermek düşüyor. Bu anlamda bir yemek organizasyonu yaparak yanlarında olduğumuzu ifade ettik. Yiğitlerimize afiyet, bereket ve derman olsun" dedi.

Ata sporuna tam destek Ata sporuna tam destek

BAŞKAN SELVİ’DEN TEŞEKKÜR

Aksu Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi ise, Başkan Hasan Efe Üstün'e samimi destekleri için teşekkür ederek, "Bu tür ziyaret ve davetler, sporcularımıza moral oluyor. Sporcularımız kendilerine değer verildiğini hissederek, daha azimli bir şekilde çalışıp başarıyla cevap vermeyi hedefliyor. MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün’e kulüp yönetimim ve sporcularım adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Aksu MHP Pehlivanlara moral yemeği (4)

Editör: Yağmur Naz Yıldırım