Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün ve yönetimi ile MHP Aksu Belediye Meclis Üyesi Ali Alpay Bilge, Aksu Belediyesporlu güreşçilerin antrenmanını ziyaret etti. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Üstün, spora ve sporculara her zaman destek olduklarını söyledi.

Halkın güvenini boşa çıkarmayacağız Halkın güvenini boşa çıkarmayacağız

DESTEĞİNİZ GÜÇ VERİYOR

Aksu Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, MHP Aksu İlçe Teşkilatı’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Selvi, “Hocalarımızın desteğiyle yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Gerek minder gerekse yağlı güreşlerde dereceler alan sporcularımız var. Bundan sonraki müsabakalarda da derece alan sporcularımızın sayısının artmasını hedefliyoruz. Sizlerin de ziyaretleri ve desteği bizlere ve sporcularımıza güç veriyor” şeklinde konuştu.

AMACIMIZ SPORA DESTEK

MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, sporun siyaset üstü olduğunu ve her zaman destek olacaklarını ifade ederek, "Bu ziyarette amacımız siyaset değil, spora ve sporcularımıza destek olmaktır. Genç arkadaşlarımızın derece almaları, madalya takmaları, kupa kaldırmaları bizlere gurur yaşatıyor ve onurlandırıyor. Aksumuzun adını duyuruyor. Sporcularımızın başarısı, Aksumuzun başarısıdır. Tüm sporcularımıza üstün başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

OYUMUZ HER ZAMAN ‘EVET’

MHP Aksu Belediye Meclis Üyesi Ali Alpay Bilge ise "Spor kulübümüze destek söz konusu olduğunda, parti olarak siyaset gözetmeksizin destek veriyoruz. Gerek bütçe aktarımı, gerek ödül verilmesi gündeme geldiğinde oylarımız her daim ‘Evet’ oluyor. Gençlerimizin başarısı bizim onurumuz, Aksumuzun başarısıdır" dedi.

WhatsApp Image 2022-03-01 at 17.48.07

Editör: Yağmur Naz Yıldırım