Zor bir göreve talip olduğunu belirten Mustafa Duran, aday olması halinde yapacağı projelerle Antalya’ya çok güzel şeyler katacağını söyledi.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ ADAY ADAYLARIMIZ VAR

Aday adaylarına başarılar dileyen İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, “İnsanlık onuruna yakışır şekilde yaşamayı sağlayacak hizmetleri, iyi belediyeciliği Türkiye ile tanıştıracak fırsat, önümüzdeki seçim olarak görünüyor. Burada en önemlisi, hizmetleri sağlayacak olan belediye başkan adayları. Partimizin tüm Türkiye’de olduğu gibi Antalya’da da birbirinden değerli aday adayları var. Partimizin kötü olması için verilen mücadelelere karşı ‘Hiç kimse yoksa da ben varım. Bu hizmetleri ben sağlarım’ diyen aday adaylarımız var. Birden fazla aday adayı olan yerlerde, ‘bayrak yarışı’ olarak nitelendireceğimiz bir yol arkadaşlığı var. Bu bayrağı kimin daha iyi taşıyacağına ilişkin kararı kamuoyu verecek ve bu arkadaşlarımız da Genel Başkanımız tarafından görevlendirilerek yola çıkmış olacak. Ben, Antalya için aday adayı olan ve bugün resmi başvurusunu gerçekleştiren Mustafa Duran’a da diğer aday adayımız Nesrin Ünal’a da başarılar diliyorum” dedi.

ZAFER İYİ PARTİ’YE GELECEK

Cirit, Durmuş Kaan Şahin’e desteğini açıkladı Cirit, Durmuş Kaan Şahin’e desteğini açıkladı

Mustafa Duran, zafer kazanacaklarını belirtti. Duran, “Ben kolaya talip olmadım, zora talip oldum. Bazıları partiden herhangi bir şekilde kaçarken veya bahanelerle, koltuk sevdasıyla gömlek değiştirirken elimi taşın altına koydum. Benim sevdam; Antalya, Türkiye ve partimiz. Güzel projelerimiz var. Sizler gibi ahlaklı, yetişmiş, güzel insanlarla Antalya’ya çok güzel şeyler katacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki süreç, Büyükşehir Belediyesi‘ni alma gayretiyle devam edecek. Adaylık bana nasip olursa hiç durmadan çalışacağım. Görev Nesrin Ünal’a verilirse de kendisinin arkasında olacağıma ve çalışacağıma söz veriyorum. Aday olamazsam; meclis üyeliği veya başka bir koltuk peşinde koşmayacağım. Ben zaferlere inanan bir insanım. Başarılı olamayacağımı düşündüğüm hiçbir yola çıkmam. Hep beraber birlik olup çalışırsak, inşallah zafer İYİ Parti’ye gelecektir” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-12-11 at 12.16.25

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM