Aday adaylığı sürecinin 5 Ocak Cuma akşamı biteceğini söyleyen Başkan Çalışır, partisine yönelik ilgiden memnun olduğunu ifade etti.

5 OCAK’TA BİTİYOR

Aday adaylarının başvurularının sürdüğünü söyleyen Çağatay Çalışır, “Aday adaylığı sürecimiz 5 Ocak Cuma akşamı 19.00’da bitecek. Partimize yoğun bir teveccüh var. Başvuranların yanı sıra, telefonla arayıp başvuru yapacağını belirtenler var. Genelde aday adayı olmak isteyen arkadaşlarımız son günü bekliyor. O nedenle Cuma günü yoğun bir başvuru olacağını düşünüyorum” dedi.

Cirit, Durmuş Kaan Şahin’e desteğini açıkladı Cirit, Durmuş Kaan Şahin’e desteğini açıkladı

CUMHURBAŞKANIMIZ İFADE ETTİ

Aksu’da Cumhur İttifakı’nın AK Parti’nin adayıyla seçime gireceğini söyleyen Çalışır, “Aksu’da Cumhur İttifakı olarak seçime partimizin adayıyla gireceğiz. Bu durum, Ankara’ya çağırıldığımız zaman Cumhurbaşkanımız tarafından bize iletildi. Hem Cumhurbaşkanımızın hem de Devlet Bey’in, Cumhur İttifakı konusundaki hassasiyetlerini ve dostluklarını biliyoruz. Cumhurbaşkanımız, Devlet Bey ile görüşmelerin tamamlandığını ve Antalya’da, aralarında Aksu’nun da bulunduğu 14 ilçede seçime partimizin adayıyla girileceğini ifade etti. Ben de bu durum üzerine sosyal medyadan açıklama yaptım. Yapılan açıklama, tamamen Cumhurbaşkanımızın söylemi üzerine yapılmış bir açıklamadır.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM