Törene Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Aksu Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Kızılkaya, BBP İl Başkanı Murat Barış, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal, BBP Aksu İlçe Başkanı ve AKGİAD Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Metin, AKGİAD Başkanı Ali Yavuz ve yönetimi, meclis üyeleri ve Aksulu vatandaşlar katıldı.

FAYDA SAĞLAMAK İSTİYORUZ

Aksu’ya yarar sağlayacak projeler yapmak istediklerini söyleyen AKGİAD Başkanı Ali Yavuz, “Daha iyi bir Aksu oluşturmak için fayda sağlamak istiyoruz. Ailelerin gelip sosyalleşebileceği bir ortam oluşturmak istedik ve bunu başardığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki süreçte de sosyal sorumluluk bilinciyle halkımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

2-4

AKGİAD AKSU’NUN YÜZÜ

AKGİAD Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Metin, desteklerinden dolayı Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e teşekkür etti. Metin, “Burası daha önce atıl bir vaziyetteydi. Aksu Belediyesi burada ciddi bir altyapı çalışması yaptı. Daha sonra AKGİAD olarak biz kiraladık ve böyle bir çay bahçesi kazandırdık. AKGİAD, Aksu’nun yüzü. Genç, aktif, bilgisiyle Aksu’ya katkı sağlayabilecek herkesi AKGİAD’a davet ediyorum. Yaşadığımız ilçeye hizmet etmek için siyasetçi olmamız şart değil. Bir iş insanı olarak da bir üretici olarak da katkı sağlayabiliriz” şeklinde konuştu.

Kent Konseyi’nin Genel Kurulu yapıldı Kent Konseyi’nin Genel Kurulu yapıldı

3-2

4-3

5-1IMG_5030