Aksu’yu daha iyi yönetmek için göreve talip olduklarını söyleyen İyi Parti Aksu Belediye Meclis Üyesi Nevzat Akcan, şu anda Aksu’ya herhangi bir hizmet yapılmadığını ifade etti.

GÖSTERMELİK TEMEL ATACAKLAR

Aksu’daki projelerin tammalanamayacağını belirten Nevzat Akcan, “Her zaman söylüyorum; Aksu’da çamur siyaseti yapılıyor. Hizmet anlamında ise hiçbir şey yapılmıyor. Projeler hep siyasi amaçla, oy devşirmek için yapılıyor. Yapılan projeler de devletin yaptığı şeyler. O projelerin de tamamlanabileceğine inanmıyorum. Devletin kasasında para kalmamış. Projeler nasıl tamamlanacak? Hastaneye de seçimlerden önce göstermelik bir temel daha atarlar, yine kalır. Göreceğiz hep beraber. Gerçek bir gün çıkacak ortaya. Keşke yapsalar da ben mahcup olsam; ama yapabileceklerini sanmıyorum. Sözün bittiği yerdeyiz.

ONLARDAN DAHA İYİ YAPACAĞIZ

Yolumuza devam edeceğiz Yolumuza devam edeceğiz

Aksu’yu daha iyi yöneteceklerini söyleyen Akcan, “Aksu’ya bir çivi çakan gelmiş geçmiş tüm belediye başkanlarına teşekkür ediyoruz. Biz, onlardan daha iyi yapacağız. O nedenle Aksu’yu yönetmeye talibiz. Yaptıklarımız da yapacaklarımızın teminatıdır. Bizim olduğumuz yerde hareket, bereket vardır. Ülkeye katma değer kazandırırız. Biz Aksu’nun iyiliği ve güzelliği için kendimizi yormak istiyoruz. O nedenle inşallah bize uygun görürler ve bu davaya hep beraber koşarız” şeklinde konuştu.

Editör: Yağmur Naz Yıldırım