Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Çağatay Çalışır ve teşkilat üyeleri; İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal’ı ziyaret etti. Şahin, seçimin kazananı kim olursa olsun Aksu’yu birlik ve beraberlik içinde yönetmenin önemine vurgu yaptı.

KAZANAN AKSULULAR OLACAK

Aksu’ya hizmet gayesiyle yola çıktıklarını belirten Durmuş Kaan Şahin, “Hangi partiden olursak olalım; gayemiz Aksu'ya hizmet olmalı. Bu duygu ve düşüncelerle yola çıktık. İnşallah 31 Mart akşamı Aksulu hemşerilerimiz kazanmış olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde Aksu için çalışacağız" dedi.

HER PROJEYE AÇIĞIZ

AK Parti İlçe Başkanı Çağatay Çalışır, İYİ Parti İlçe Başkanı Recep Bal’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Çalışır, “Kimseyi ötekileştirmeden, huzur ve sükûnet içinde bir seçim süreci yaşamak istiyoruz. Hep dediğimiz gibi; kazanan Aksu olacak. Aksu'nun geleceğine yararlı olacak her türlü projeye açığız" diye konuştu.

İsa Yıldırım görevi devraldı İsa Yıldırım görevi devraldı

BU İLÇE HEPİMİZİN

İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bal, “Hangi siyasi partiden olduğumuzun bir önemi yok, hepimiz Aksu’nun geleceğini düşünüyoruz. Bu ilçe hepimizin, bu insanlar hepimizin” ifadelerini kullandı.

Haber 3

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM