Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Akbulut, il binasında düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Törene BBP İl Başkanı Murat Barış, il yönetim kurulu üyeleri, il kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları katıldı. Törende konuşan İl Başkanı Murat Barış, Antalya’dan bir milletvekili çıkartmak için çalıştıklarını ifade etti. İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Akbulut ise, partisindeki kadınların da desteğiyle Antalya’da başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

IMG_9975

Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek

AĞIRLIĞIMIZI HİSSETTİRECEĞİZ

Partisine kadın eli değdiğini söyleyen İl Başkanı Murat Barış, “Partimize ilk kez kadın eli değdi. Başkanımıza güveniyoruz ve Antalya’da çıtayı yükselttik. Antalya’dan bir tane milletvekili çıkaracağız. Artık Türk siyasetinde, Antalya siyasetinde biz de varız ve ağırlığımızı hissettireceğiz” diye konuştu.

GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Akbulut, görevini hakkıyla yerine getireceğini belirtti. Akbulut, “Bugün beni yalnız bırakmayan tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin ‘Büyük Türkiye yolunda yeniden’ sloganıyla yola çıkmış olmasına istinaden, biz de Antalya kadınları olarak ‘Biz de varız’ diyerek büyük bir adımla bu yola baş koyduk. Bize inandıkları için genel merkezimize ve il başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu görevi yönetimimin ve kadınların gücüyle, hakkıyla yerine getireceğime söz veriyorum. İnşallah büyük adımlarla güzel işler yaparak sesimizi ve gücümüzü tüm Antalya’ya duyuracağız.

IMG_0004

Editör: Yağmur Naz Yıldırım