Mayıs ayında yapılması planlanan genel seçimler öncesi adaylık hareketliliği başladı. Bu anlamda DEVA Partisi'nde de hareketli günler yaşanıyor. Seçim için resmi sürecin başlamadığı DEVA'da milletvekili adayları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Göreve geldiği günden beri çocuklar ve kadınlar üzerine yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Siyahkoç, 'mavi yelekliler' olarak tanımladığı ekibiyle Kepez'i karış karış geziyor. 'Mesele memlekete gerisi teferruattır' diyen Siyahkoç, DEVA'nın en güçlü milletvekili adayları arasında gösteriliyor

Aksu’yu CHP’nin kalesi yapacağız Aksu’yu CHP’nin kalesi yapacağız

SİYAHKOÇ: HİZMET İÇİN BURDAYIM

Ekibiyle birlikte mahalle mahalle gezen, esnafın sorunlarını dinleyen Mehmet Siyahkoç, "Memlekete ve partim DEVA'ya hizmet etmek için yola çıktım. Ülkemizi 20 yıldır yanlış politikalarla yönetenlerin saltanatına 'dur' demek için çalışıyorum. Yolumuz uzun ve zor bunun farkındayım. Bizler yorulmak nedir bilmeyiz. Hele hele mesele memleket meselesiyle terimizin son damlasına kadar çalışırız" dedi.

DEVA GELECEK SORUNLAR BİTECEK

Kepez'de görüştüğü, kapısını çaldığı vatandaşların iş ve aş beklediğini sözlerine ekleyen DEVA Partisi Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç, "Gençlerimiz işsiz. Kadınlarımız işsiz. Ülkede çözüm bekleyen sorunların başında işsizlik geliyor. Çocuklar okula aç gidiyor. 2023 yılında beslenme sorunu yaşayan öğrenci görmek kabul edilemez. Bu iktidar yüzünden yurtdışına giden gençlerimizi DEVA iktidarında yeniden ülkemize geri getireceğiz. Çünkü yeni dönemde en çok gençlere iş düşecek. Bu ülkeyi birlikte kalkındıracağız" diye konuştu.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM