Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek Antalya yeni bir döneme merhaba diyecek

DEVA Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç ve yönetimi sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda DEVA Kepez’in son durağı aşure etkinliği düzenleyen Akdeniz Konyalılar Federasyonu oldu. Yapılan ziyarette olumlu dönüşler alan Siyahkoç, memnuniyetini dile getirdi. Siyahkoç,  DEVA Partisi Genel Başkanları Ali Babacan’ın selamını iletip partilerinin değer ve ilkeleri hakkında bilgi verdi.

STK’LAR ÖNEMLİ

Sivil tolum kuruluşlarına büyük önem verdiklerini belirten DEVA Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç, “Toplumlar kültürüyle, geleneğiyle yaşar. Bu anlamda Konya bizim için çok önemli. Bizi aşure etkinliğine davet eden Federasyon başkanımız Cengiz beyin çalışmalarını yakından devam ediyoruz. Kendisine hem partimiz hem de sivil toplum kuruluşlarına yönelik projelerimiz hakkında bilgi verdik” dedi.

DEVA SAHADA

DEVA Kepez teşkilatı daha sonra Pazar ziyareti ile esnafın sesine kulak verdi. Vatandaşlardan yakın ilgi gördüklerini belirten İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç, Yaşanan ekonomik kriz vatandaşın belini bükmüş durumda. Artık değişim istiyorlar. Çözüm de çare de DEVA’da. Az kaldı geliyoruz” dedi. DEVA’ın sonraki ziyareti ise ALEVİ Kültür Dernekleri Kepez Şubesi’ne oldu. Burada başkan Seher Yılmaz ve yönetimiyle sohbet eden Siyahkoç, sorunları dinleyip çözüm önerilerini anlattı.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM