Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, seçim çalışmalarına başladı. İlk olarak partisinin ilçe binası önünde Cumhur İttifakı temsilcileriyle buluşan Şahin, daha sonra partisinin ittifak ortağı olan MHP’yi ve ardından BBP’yi ziyaret etti.

M G 9891

BAYRAKLARIMIZI GÖNDERE ÇEKECEĞİZ

Seçim çalışmalarına dualar eşliğinde başladıklarını söyleyen AK Parti Aksu İlçe Başkanı Çağatay Çalışır, “Aksu Belediye Başkan Adayımız Durmuş Kaan Şahin’i tebrik ediyorum. Bugün itibariyle seçim startımızı veriyoruz. Bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah on yıldır bizde olan Aksu Belediyemizi yeniden kazanarak AK Parti ve MHP bayraklarımızı göndere çekeceğiz” dedi.

M G 9909

BAŞARILAR DİLEDİ

MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, “Durmuş Kaan Şahin’e çıkmış olduğu yolda başarılar diliyorum. İnşallah 31 Mart akşamı bundan çok daha büyük bir kalabalıkla bir arada olmayı diliyorum” diye konuştu.

M G 9921

HALİL ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin’e başarılar dilerken, mevcut Belediye Başkanı Halil Şahin’e teşekkür etti. Köse, ”Durmuş Kaan Şahin’in adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum ve Allah yolunu açık etsin inşallah. Burada Halil Şahin Başkanımıza bir parantez açmak isterim. Aksu Belediye Başkanımız, partinin kuruluşundan beri birlikte çalıştığımız bir ağabeyimiz. Partimize çok önemli hizmetleri oldu. Belde Başkanlığından başladı. İlçe Başkanlığı, ardından da iki dönem Belediye Başkanlığımızı yaptı. Halil Başkanım Aksu’ya çok önemli hizmetlerde bulundu. Herkese dokundu. Her yöreye, her mahalleye hizmet götürmeye çalıştı. O’nun döneminde, Büyükşehir’in de bizde olduğu dönemde hükümetimizle birlikte çok önemli hizmetleri yaptık. Çok önemli çözülemez denilen mülkiyet problemlerini çözdük. Vatandaşımızın nerede bir ızdırabı ve nerede bir problemi varsa orda olmaya çalıştık ve olduk. Ben huzurlarınızda Belediye Başkanımız Halil Şahine çok teşekkür ediyorum” dedi.

ALDIĞIMIZ HER NEFES AKSU İÇİN

AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin ise bu süreçten alnının akıyla çıkacağını söyledi. Şahin, “Uzunca süre ilçe başkanlığı yaptık. Bu süreçte birçok seçim atlattık. Aksu’nun her bölgesinde ve her mahallesinde var olan sorunların bir çoğuna hakim olduk. Birçoğuna çözümler ürettik. Mevcut belediye başkanımız Halil Şahin, o dönemde Belediye başkanımızdı. Beraber sorunları çözmeye çalıştık. Şimdi doğup büyüdüğüm bu memlekete hizmet etmek için Cumhur İttifakımızın aday adayı olarak, Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle, teşkilatlarımızın uygun görmesiyle ve sizlerin destekleriyle aday adaylığı sürecinde çok önemli bir görevi ateşten gömleği bana sırtıma giydirdiler. Hepinizin desteği ile inşallah bu süreçten yüzümüzün akıyla çıkacağız. Vakit dar, yapacak çok işimiz var. Aksu büyük süreç zorlu hepimiz biliyoruz bu süreci sizlerden ayrıca bir özveri istiyorum. Ayrıca bir destek istiyorum. İnşallah bu sürecin sonunda açık ara farkla bu seçimi alalım ve ciddi bir tarih yazalım istiyorum. Biz kendimize güveniyoruz. Aksu’yu mevcut durumundan çok daha ileriye götüreceğiz. Hep birlikte çalışıp hep birlikte kazanacağız. Bundan sonra aldığımız her nefes ve attığımız her adım Aksu için olacak” diye konuştu.

I M G 9959

BİRLİK MESAJI VERİLDİ

Gönül sofrası Atatürk’te kuruldu Gönül sofrası Atatürk’te kuruldu

AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Çağatay Çalışır ve ilçe yöneticileri daha sonra ittifak ortakları olan MHP’yi ziyaret etti. Ziyarette AK Parti ve MHP’li ilçe başkanları Cumhur İttifakı’nın birlik içerisinde çalışacağına vurgu yaparken, 31 Mart akşamı sandıktan zaferle çıkacaklarına inançlarının tam olduğunu ifade ettiler.

I M G 0004

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM