Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya Milletvekili Adayı Ebru Akbulut’un düzenlediği buluşmaya BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Adayı Alaattin Çakır, BBP Antalya İl Başkanı Murat Barış, ilçe başkanları, milletvekili adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

IMG_7196

SİZE KENDİMİ EMANET EDİYORUM

BBP Antalya Milletvekili Adayı Ebru Akbulut, destek beklediğini belirterek, “Rahmetli babam Enver Başkan’ın kızı olmanın gururunu her zaman yaşıyorum. Sizin evladınız olarak, sizin karşınıza Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun bize tertemiz bıraktığı BBP’nin milletvekili adayı olarak çıkıyorum. Tertemiz partimize, tertemiz oylarınızı bekliyorum. Ben sizlere kendimi emanet ediyorum. Desteklerinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan İsa Yıldırım Başkan İsa Yıldırım

IMG_7216

 BU ÜLKE BİZİM

BBP Antays İl Başkanı Murat Barış ise Türkiye’nin birliği için vatandaşların oylarına talip olduklarını söyledi. Başkan Barış, “Siyaset bizim için 15 Temmuz darbe girişimiyle birlikte başladı. 15 Temmuz’da Amerikan uşaklarının FETÖ’yü kullanarak Türkiye’yi ele geçirmek istemesinden sonra Cumhur İttifakı ortaya çıktı. Bugün terörist cesetleriyle dolu olan Gabar Dağı’nda petrol kuyularımız var. Dünyaya rest çeken İHA’larımız, Kızıl Elma uçaklarımız var. Biz bu hale gelmişken, Avrupa, Amerika ve FETÖ bu ülkenin bir adım ileri gitmemesi için yedili bir masa oluşturdular. O yedili masa, intikamla ülkeyi yönetmek için geliyor; ama biz buna ‘Dur’ demek için BBP’nin genç adaylarıyla elimizden geldiği kadar mücadele edeceğiz. Bu ülke bizim. Bu ülkede hepimiz kardeşçe yaşıyoruz. Siz bizi desteklerseniz, biz mecliste güçlü olacağız. Ülkemizin birliği ve Antalyamızı mecliste güçlü bir şekilde temsil edebilmek bu seçimde BBP’ye oy istiyoruz” şeklinde konuştu.

IMG_7231

BİRLİK OLANLAR KAZANIR

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Adayı Alaattin Çakır ise her zaman haktan ve hakikatten yana bir tavır aldıklarını belirtti. Çakır, şöyle konuştu: “Bugün Serik’te bulunmaktan son derece mutluyum. Biz BBP olarak her zaman haktan ve hakikatten yana tavır aldık. Bu tavrımızı ve dik duruşumuzu sürdürüyoruz. Hak davasına hizmet eden insanlarımızın, makamlarda sizleri temsil etmesi için çok çalışmanız lazım. Biz hep beraber inandığımız yolda yürürsek mutlaka başarılı oluruz. Siyaset vekalet işidir. Vekaleti halk verir. Eğer biz hizmet yapmak için vekalet almışsak, vatandaşın gönül rızası olnadan hiçbir işe ‘Evet’ demeyiz. Kamu menfaaatine olmayan hiçbir iş yapmayız. Bugüne kadar da çok şükür yapmadık. Sadece çok olanlar kazanmaz, birlik olanlar da kazanır. Sandıkta hak ve hakikat davasını düşündüğünüz zaman, oyu doğru yere vereceğinize inanıyorum”.

IMG_7255

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM