Güreşçilere moral ziyareti Güreşçilere moral ziyareti

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği (TFSKD) Antalya Şube Başkanı Harun Reşat Çakmak ve yönetimi, geçtiğimiz sezon BAL şampiyonu olarak 3.Lig’e çıkma başarısını gösteren Kepez Belediyespor’un Teknik Direktörü Şakir Filiz’i ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik etti ve 3.Lig’de başarılar diledi.

BAŞKAN ÇAKMAK’TAN BAŞARI DİLEĞİ

Kepez Belediyespor’un gösterdiği başarının Antalya’yı gururlandırdığını ifade eden TFSKD Antalya Şube Başkanı Harun Reşat Çakmak, “3.Lig’e yükselerek Antalyayı gururlandıran Kepez Belediyespor’a yeni sezonda başarılar diliyorum. Kepez Belediyespor’un, 3.Lig’de şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

İLK HEDEFİMİZ KALICI OLMAK

Kepez Belediyespor Teknik Direktörü Şakir Filiz, TFSKD Antalya Şubesi Yönetimi’ne nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Filiz, “Amatörden A takıma birkaç takviye yaptık. Bunun dışında yaptığımız transferlerle de kadromuzu güçlendiriyoruz. Bu sezon ilk hedefimiz, 3.Lig’de kalıcı olmak. Sıfırdan bir takım oluşturuyoruz, kolay değil. Yapılanmamızı bu sezon ligde kalacak şekilde yaparak önümüzdeki sezona çok daha iddialı bir takım oluşturmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda TFSKD Antalya Şube Başkanı Harun Reşat Çakmak, Kepez Belediyespor Teknik Direktörü Şakir Filiz’e plaket takdim etti.

WhatsApp Image 2022-08-04 at 15.42.29

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM