Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği (TFSKD) Antalya Şubesi, üyelerine yağmurluk dağıtımı yaptı. Saha komiserlerinin yağmurlu havalarda yaşadığı zorlukları bir nebze olsun azaltmak için böyle bir jest yapmak istediklerini belirten TFSKD Antalya Şube Başkanı Harun Reşat Çakmak, önümüzdeki günlerde şube yönetimi olarak birçok çalışma yapmayı planladıklarını söyledi.

_MG_1234

BİR SÖZÜMÜZÜ DAHA TUTTUK

Yağmurluk dağıtım töreninde konuşan Şube Başkanı Harun Reşat Çakmak, üyelerine verdikleri bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Çakmak, "Derneğimizi geliştirmek ve ileriye taşımak için birtakım projeleri hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Yağmur çamur demeden, sahada her daim dimdik duran arkadaşlarımıza yağmurluk dağıtımı yaptık. Futbola yaptığı katkıların yanı sıra derneğimize verdiği destek nedeni ile ilimizin güzide işletmelerinden Sporkamp Yönetim Kurulu Başkanı Nurhan Tüfekçi başta olmak üzere; firma yetkilileri Ahmet Hakan Deniz ve Ümit Avcı'ya da ayrıca teşekkür ederim" şeklinde konuştu.  

HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ

Firma olarak saha komiserlerine her zaman destek olacaklarını söyleyen Sporkamp Satış Müdürü Ahmet Hakan Deniz, "Şehrimizin amatör sporcularını ve emekçilerini destekleyerek, spor kültürünü daha da yaygınlaştırmayı planlıyoruz. Biz birlikte daha güçlüyüz. İnşallah hep birlikte el ele vererek ciddi projelere imza atabiliriz” dedi.

Kepez’de Beşiktaş rövanşı Kepez’de Beşiktaş rövanşı

Konuşmaların ardından yağmurluk dağıtımı yapıldı ve saha komiserleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. 

_MG_1232

Editör: Yağmur Naz Yıldırım