Aksu’da 23 Nisan coşkusu Aksu’da 23 Nisan coşkusu

Düzenlenen geceye, Antalya Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcıları Harun Köktürk ve Yusuf Akbaş, MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün ve yönetimi, MHP Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemal Kara, MHP Aksu Belediye Meclis Üyesi Emin Çağlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DESTEK VERECEĞİZ

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Harun Köktürk, Aksu Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Emre Aydoğan’a teşekkür etti. Köktürk, “Bu güzel geceyi organize ettikleri için başkanımıza ve ekibine teşekkür ederim. Hazırladıkları projeye il başkanlığı olarak sonuna kadar destek vereceğiz” dedi.

MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, “Ülkü Ocaklarımızın bizi böyle bir gecede bir araya getirmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Şahsım ve yönetim kurulum adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” diye konuştu.

PROJELERİMİZ SÜRECEK

Aksu Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Emre Aydoğan, katılımcılara teşekkür etti. Aydoğan, “Ülkücü hareket “Yeniden milli mücadele ruhuyla” diyerek, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ortaya koyduğu “Türk Gençliği 2023’e Doğru Yarınlarımız Aydınlık” vizyonuna hazır olduğunu gösterdi. Gençlerimize yönelik projelerimiz her zaman sürecek. Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Programa katılan gençlere kitap hediye edilirken protokole ise "Yeniden Milli Mücadele" tablosu armağan edildi.

WhatsApp Image 2022-10-17 at 09.17.14WhatsApp Image 2022-10-17 at 09.17.15 (1)WhatsApp Image 2022-10-17 at 09.17.15 

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM