Ziyarette, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, ilçe teşkilatı, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de hazır bulundu. Köse, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra seraları zarar gören çiftçileri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

KADINLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Kaçağa izin yok Kaçağa izin yok

AK Parti İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlediği kahvaltı programına da uğrayan Köse, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Adıgüzel İner’in de yer aldığı etkinlikte tüm kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Başkan Şahin de partili kadınların kadınlar gününü kutlarken, programa katılanlara hediyeler verildi.

ÇİFTÇİLERE ZİYARET

Ardından Aksu’da seraları hortumdan ve fırtınadan hasar gören çiftçiler ziyaret edildi. Başkan Şahin hortum felaketinden zarar gören üreticilere geçmiş olsun dileklerini iletirken, Milletvekili Mustafa Köse üreticilerin mağduriyetinin giderilebilmesi için neler yapılabileceği hakkında istişarelerde bulundu.

14

20

Editör: Yağmur Naz Yıldırım