Her an seçim olacakmış gibi hazır olduklarını ifade eden AK Parti Aksu İlçe Başkanı Çağatay Çalışır, aday kim olursa olsun var güçleriyle sahada olacaklarının altını çizdi. Çalışır, Cumhur İttifakı’nın da uyum içerisinde çalıştığını ve seçimi alacaklarına inançlarının tam olduğunu belirtti.

YENİDEN ANTALYA, YENİDEN AK PARTİ

Saha çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Çalışır, “Cumhur İttifakı olarak sahadayız. Çalışmalarımızı uyum içerisinde sürdürüyoruz. Büyükşehir belediye başkan adayımızın açıklanması da sahada büyük bir heyecan yarattı. Sahada konuştuğumuz vatandaşlar, Hakan Tütüncü’nün çok isabetli bir aday olduğunu söylüyor. İnşallah Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağız ve Antalya yeniden hak ettiği hizmeti alacak. Yeniden Antalya, Yeniden AK Parti diyoruz” dedi.

Bu neyin acelesi? Bu neyin acelesi?

HER AN HAZIRIZ

Seçime hazır olduklarını vurgulayan Başkan Çalışır, “Bu ay sonuna kadar tüm Türkiye’de adaylarımız belli olacak. Biz, partimizin aldığı her karara uyarız. Cumhurbaşkanımız kimin elini kaldırırsa, onun arkasında var gücümüzle çalışacağız. Bizim teşkilatlarımız, her an seçim olacakmış gibi sahada hazırdır. Göreve geldiğimizde ilk olarak mahalle başkanlarımızla görüştük ve mahalle yönetimlerimizde gerekli revizeleri yaptık. Şu anda da tam kadro seçime hazırız ve adayımız belirlenip seçim startı verildiği andan itibaren tüm ekibimizle birlikte sahada olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Buradaki tek amacımız; elimizde olan Aksu Belediyesi’ni bu dönemde de kaybetmemek. ‘Yeniden Aksu’ diyerek yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM