Aksu Belediyesi’nde gerçekleştirilen tapu dağıtım törenine; Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcıları Hakkı Çoşgun, Yusuf Koçyiğit, Meclis Üyeleri Osman Sarı ve Yaşar Sözen ile hak sahibi vatandaşlar katıldı.

Tapu dağıtım töreninde, uzun uğraşlar sonucunda mülkiyet problemlerini çözdüklerini kaydederek, vatandaşlara süreci anlatan Başkan Şahin şunları söyledi: “’Ben yaptım’ değil, ‘’Biz yaptık’ diyerek, hep birlikte daha güzel bir Aksu için çalışıyoruz. Biz, ‘Birlikte başardık’ diyoruz, ‘Birlikten güç doğar’ diyoruz. Bizim amacımız; gönül belediyeciliği anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet etmek, gönüllerde iz bırakmak. Mülkiyet problemlerini çözdüğümüz Pınarlı, Cihadiye ve Çamköy mahallelerimizde başvuru sürecini tamamlayan hak sahibi vatandaşlarımıza tapularını vermeye devam ediyoruz. Bu hafta 20 vatandaşımıza daha tapularını teslim etmenin mutluluğunu yaşadık. Hak sahibi tüm vatandaşlarımız belediyemize evraklarını teslim ederek, başvuru sırasına göre tapularını almaya devam edecek. Vatandaşlarımıza tapuları hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Şaibenin olduğu yerde yokuz Şaibenin olduğu yerde yokuz

Tapularına kavuşan vatandaşlar da “Tapularımızı almaya geldik, çok mutluyuz. Bu sevince vesile oldukları için Belediye Başkanımız Halil Şahin ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Yıllardır çözülemeyen tapu sorununu çözerek, bize bu sevinci yaşatan herkesten Allah razı olsun. Yıllardır umutla beklediğimiz tapularımıza çok şükür kavuştuk” dedi.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM