2023 yılı Ocak ayı meclisinde denetim komisyonuna seçilen Yaşar Sözen, İbrahim Köseoğlu, Ali Alpay Bilge ve Yunus Akpınar denetim komisyonu toplantılarını tamamladı. Komisyon Başkanı Yaşar Sözen’in başkanlığında yapılan toplantılara belediye personellerinden İbrahim Yanar ve İbrahim Göbeksiz de teknik anlamda katkı verdi.

Aksu’da 23 Nisan coşkusu Aksu’da 23 Nisan coşkusu

Aksu Belediye Meclisi Denetim Komisyonu 2022 yılında belediyenin yapmış olduğu tüm hizmetleri detaylı bir şekilde inceledi. Komisyon, hazırlamış olduğu raporu nisan ayında meclise sunacak.

Komisyon Başkanı Yaşar Sözen,  “Belediye Başkanımız Halil Şahin başkanlığında, hepimiz ilçemize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. 2022 yılı iç denetimini incelediğimizde de belediyemizin durmadan çalıştığını gözlemledik. Hizmetlerimiz her geçen yıl artarak devam edecek. Komisyon çalışmalarında katkı sağlayan meclis üyelerimiz İbrahim Köseoğlu, Ali Alpay Bilge ve Yunus Akpınar’a; denetim komisyonu çalışmalarımızda bizlere teknik anlamda katkı sağlayan personellerimiz İbrahim Yanar ve İbrahim Göbeksiz’e de teşekkür ediyoruz” dedi.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM