Konyaaltı İlçe Kongresi’nde seçime tek listeyle giren Mustafa Bozdağ başkanlığa seçilirken, Muratpaşa İlçe Kongresi’nde ise Melih Çelikörs ve Caner Altun yarıştı. Kongrede ipi göğüsleyen isim ise Caner Altun oldu.

YOLUMUZ UZUN VE MEŞAKATLİ

Konyaaltı İlçe Başkanı Mustafa Bozdağ kongre sonrası yaptığı açıklamada, “Yolumuz uzun ve meşakatli. Benimle beraber bu yolu yürümek için yola çıkan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Oy kullanan tüm delegelerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

KAYBEDEN OLMADI

Muratpaşa İlçe Başkanı Caner Altun ise, “Demokrasiyi sonuna kadar işleten partimize teşekkür ediyorum. Kaybedenin olmadığı bir kongre süreci yaşadık. Arkadaşlarımla çıktığımız bu yolda, iki yıl boyunca elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Deva Muratpaşa her zaman Antalya teşkilatının gözbebeği olmuştur. Bundan sonra da olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.         

BAŞKAN ARLIER’DEN TEBRİK

Aksu’yu CHP’nin kalesi yapacağız Aksu’yu CHP’nin kalesi yapacağız

Deva Partisi Antalya İl Başkanı Özlem Arlıer, yeni seçilen başkanları tebrik etti. Arlıeer, “Seçilen başkanlarımı tebrik ediyorum. Mustafa Başkanım, yıllardır Konyaaltı teşkilatındaydı. Kendisi güçlü bir kadro kurdu. Konyaaltı için elinden geleni yapacağına eminim. Çift adayla gittiğimiz Muratpaşa Kongresi de oldukça heyecanlı geçti. Kazanan Caner Altun’u ve ekibini tebrik ederim. Kaybedenin olmadığı iki kongremiz de Antalya’ya hayırlı olsun” diye konuştu.

KonaaltıToplu

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM