Cirit, Durmuş Kaan Şahin’e desteğini açıkladı Cirit, Durmuş Kaan Şahin’e desteğini açıkladı

Yusuf Öztürk, İYİ Parti Kepez İlçe Teşkilatı’nda yaptığı basın açıklamasıyla Kepez Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adaylığını açıkladı. Basın açıklamasına İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Sadullah Kabakuşak, İl Kadın Politikaları Başkanı Canan Karataş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mine Fidan, Şafak Mahallesi Muhtarı Metin Şimşek, Kültür Mahallesi Muhtarı Erol Zeybekoğlu ve çok sayıda partili katıldı.

KEPEZ’DE İDDİALIYIZ

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Sadullah Kabakuşak, toplantıda yaptığı konuşmada 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin çok önemli olduğunun altını çizdi. İYİ Parti olarak özellikle Kepez’de çok iddialı olduklarını kaydeden Kabakuşak, “Kendimize inancımız ve güvenimiz tam. Partililerimizin özverili çalışması, vatandaşlarımızın da takdir ve teveccühleriyle yolumuza emin adımlarla yürüyoruz. Bizler sizlerle daha güçlüyüz” diye konuştu.

ÖZTÜRK’E BAŞARILAR DİLEDİ

Kepez’in 68 mahallesine tek tek gezerek vatandaşın derdini dinlediklerini hatırlatan Kabakuşak, “Her vatandaşımızı, her esnafımızı ziyaret ederek, ellerini sıkıp gönüllerini alıyoruz. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza ve arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler, Kepez’de ve Antalya’da artık bir şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyoruz. Yeni yüzlerin, yeni heyecanların gelmesi gerektiğine inanıyoruz. 650 bin nüfuslu ilçeyi liyakatli kadrolarla yönetmek istiyoruz. İşte Yusuf Öztürk ağabeyimiz de, partimizin kuruluşundan itibaren Kepez’de bayrağımızı taşıyan, emek veren bir isim. Kepez Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adaylığı için bize başvuru yapan Sayın Öztürk’e bu kutlu yolda başarılar diliyorum. İlçemize ve partimize hayırlı olsun” dedi.

DERSİMİZE ÇOK İYİ ÇALIŞTIK

Kepez Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adaylığını açıklayan Yusuf Öztürk ise Kepez’in, İYİ Parti’nin liyakatli kadrolarıyla yönetilmesinin zamanının geldiğini söyledi. Kepez’in hizmete aç bir ilçe olduğunu ifade eden Öztürk, “Kepez Belediyesi gerçek belediyeciliği ne yazık ki hayata geçirememiştir. İYİ Parti olarak biz dersimize çok iyi çalıştık. Sayın Genel Başkanımızın elini taşın altına koyduğu yerde biz gövdemizi ortaya koyarız. Kepez’i şahlandırmak ve hak ettiği hizmeti vermek için tüm gücümüzle çalışacağız. Kepez, İYİ’lerin olacak bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.  

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM